'יתד' תוקף: "ירושלים ממשיכה להיחרב"

הקרב נגד חילון ירושלים: 'יתד' מרים את הכפפה ויוצא למתקפה: השאיפה המוניציפאלית של העומדים בראשות העיריה שפועלים כדי לחלן את דמותה, לתייר את אתריה במקום לטהר אותם.

בימים הקרובים צפויים להתחיל אירוע ומופעי פריצות מול חומות העיר העתיקה בירושלים אירועי ה'ספינינג' וה'זומבה' במהלכם צפויים להגיע אזרחים מכל רחבי הארץ לשוק לעיר העתיקה בירושלים, – תוך פריצות איומה שירושלים לא ידעה.

את הנציגים החרדים זה מכעיס, ואלו התבטאו השבוע: "הם רוצים להחדיר לנו את פריז ואת תל-אביב, רוצים להביא לנו לכאן את אנשי פריז ואת אנשי תל-אביב, על מנת שיסתובבו לנו כאן בשוק מחנה יהודה שיהנו להם ויטעמו מכל המלפפונים, וילכלכו את העיר בקדושתה וגם בגשמיותה".

גם העיתון 'יתד נאמן' לא נשאר חייב ובמאמר מערכת חריף יוצא הבוקר למתקפה נגד אירועי ומופעי הפריצות בעיר: "הנציגים החרדיים מאשימים את ראש העיריה כמי שפועל להפוך את ירושלים לעיר חילונית מושכת תיירות, ותובעים ממנו במפגיע לבטל את הארוע המזעזע במהותו והפוגעני בחוסר רגישותו. אין דבר שממחיש טוב יותר את העובדה שירושלים לא חרבה רק אז, אלא ממשיכה להיות מוחרבת בימינו. מדי יום נפערת פירצה חדשה שקורעת בבשרה של העיר האבלה והדוויה". נכתב בעיתון.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

העיתון הוסיף לתקוף: "מה היא אותה ירושלים, שכל יהודי התעטף בזיכרונה ונשבע לה ביד ימינו? האם מדובר במדרחוב של רחוב בן יהודה, המלא במסבאות ושולחנות עמוסי בירה שמפריעים למעבר ההולכים ושבים? האם ירושלים, מושא כמיהת דורות, זוהי רחבת המשביר לצרכן, על שלל התיירים והדמויות הקוסמופוליטיות שחולפות בה – ללא כל סממן היכר יהודי? האם ירושלים זהו, אולי, בנין הפרלמנט הישראלי או הבנין הגדול בכיכר ספרא, שהלב היהודי מתכווץ בגלל החלטות המתקבלות שם, חדשים לבקרים"?

"שמא האצטדיון והקניון הסמוך לו, או אולי הספורטק שמתוכנן להבנות למרות זעקת התושבים החרדים מחילול צביונו של פלטרין של מלך? ואולי בתי המלון המפוארים, גבוהי הקומה, מושכים את געגועי יהודי כל העולם? שמא אלו הן החומות שמוארות עם שקיעה באור זרקורים, וחושפים מראה מרנין לעין כל תייר יפני או הולנדי? אולי זה הקארדו, החפירות הארכיאולוגיות שהנציחו, במו ידיים יהודיות, את "איליה קאפיטולינה" – העיר הרומית שנבנתה על חורבותיה של ירושלים"?

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

הצליל של המלה "ירושלים" הרטיט את מיתרי הלב הקולקטיבי, לא בגלל היותה מטרופולין מפותח, אלא עיר של נאום ד'. העיר הזו ביטאה ומבטאת את השאיפה לחיים יהודיים. היא סימלה את משאלת הלב של העם, לתחייה רוחנית אמיתית. גם בגלות, גם בלי להיות בירושלים, יהודי התפלל לכיוונה של ירושלים "ובנה אותה בקרוב בימינו".

"ירושלים אינה ארכיטקטורה, לא עיר שבה שוכנים מרכזי השלטון, ובוודאי לא עיר שעשועים של תרבות זרה שמחללת ודוחה את הקדושה ואת השכינה, על פי תוכנית עירונית. זו הייתה ועודנה עיר הקודש. בגלל הכותל המערבי, ששכינה לא זזה ממנו. לא בגלל האבנים, בגלל השכינה. ירושלים היא ירושלים, בגלל קול געגועים של תיקון חצות המתנגן בחללה. בגלל ישיבותיה, בגלל תינוקות של בית רבן. בגלל המקדש ועבודתו, והשב כהנים לעבודתם ולויים לשירם ולזמרם. כל זאת בניגוד חריף לשאיפה המוניציפאלית של העומדים בראשות העיריה שפועלים כדי לחלן את דמותה, לתייר את אתריה במקום לטהר אותם: לבנות ספורטק, לערוך מופעי שחץ מול החומות, לשנע מרוצי מכוניות, לפתוח מרכזי בילוי בשבתות, להעתיק לכאן את תרבותן של הנלוזות שבאומות".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

"ירושלים שכבושה תחת שלטון יהודי ממשיכה להחרב: אפילו הר הבית שהעלייה אליו אסורה בכרת, הפך ממקום קדוש לאתר לאומני שמחולל ברגל גסה של עולים ברגל. הכותל, שריד לבית מקדשנו שלא זזה ממנו שכינה– חולל והפך לאתר טקסי אנשי הצבא. מדי פעם הוא הופך לאתר תיפלה לנציגות כת זרה, המבקשות לרמוס ולכבוש את המלכה עמי בבית – בהכשר הבג"צ".

"קבר דוד המלך שהרבה דמעות זלגו על מצבתו, עומד להמסר לידי בני עשו כדי ששועלים שיהלכו בו יהפכוהו למקום פולחנם. איכה היתה קריה נאמנה שיועדה למקום שממנו תצא תורה ודבר ד', לכאחד הכרכים השפלים על הגלובוס. העיר שממנה אמורה לצאת רוח התורה, משמשת היום מגבירת קול ותיבת תהודה להרס של ירושלים של מעלה. העיר נאנקת תחת כיבוש זר, וגלות ושבי רוחניים קשים בהרבה מגלות ושבי פיזיים. העם היהודי עדיין נושא כפיו בתחינה: השיבה שופטנו כבראשונה ויועצינו כבתחילה". נכתב בעיתון.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא מדובשם ולא מעוקצם פירושו – אין אני מעוניין לא בטוב שיש להם להציע (משום שאין להם שום טוב, רק רע) "לא צריך טובות של שמד וניאוף". הלכה בידוע שגיוס בני הישיבות היא ההסתה נגד הקב”ה. וידוע שהגיוס אסור ע”פ כל גדולי ישראל, ואלו שמתירים אפי’ "רק להתיצב לגיוס השמד" והניאוף (הוא חטא בל יסולח) הם לא נכללו בגדר של גדולי ישראל. מי הם? אלו כופרים משומדים מסיונרים הכופרים בשם ית’ ובתורתו, ויתנו ע”ז את הדין, ברוך השם שיש להשיג החוברת החדשה שתציל בס”ד את היהדות החרדית מלהשתמד בצבא השמד והניאוף. אני יהודי מאמין בקב”ה ולא בשום כח של מנהיגים הכופרים! וברור כשמש שכל החזירים המסריחים ממקימי הנח"ל החרדי דהיינו "נחל השמד והניאוף" הם שׁוֹטִים שֶׁקִּלְקְלוּ את בני ישראל והם עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין בזה ובבא בגיהינם רותחת. עליהם נאמר את זה החזיר לא תאכלו "לא יגדל אדם חזירים, לא יחזיקם ולא ינחרם" לא מדובשם ולא מעוקצם פירושו – אין אני מעוניין לא בטוב שיש להם להציע (משום שאין להם שום טוב, רק רע) "לא צריך טובות של שמד וניאוף"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גיוס בני הישיבות היא ההסתה נגד הקב”ה. וידוע שהגיוס אסור ע”פ כל גדולי ישראל, ואלו שמתירים אפי’ רק להתיצב לגיוס השמד והניאוף (הוא חטא בל יסולח) הם לא נכללו בגדר של גדולי ישראל. אלו כופרים משומדים מסיונרים כופרים בשם ית’ ובתורתו, ויתנו ע”ז את הדין, ברוך השם שיש להשיג החוברת החדשה שתציל בס”ד את היהדות החרדית מלהשתמד בצבא השמד והניאוף. יהודי מאמין בקב”ה ולא בציונים הכופרים!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רואים בחוש שירושלם ממשיכה להיחרב אין זמן ואנחנו חייבים “להסיר הפריצות הנוראה מפלטרין של מלך” כבר יודעים משנים שעברו שבחדשי הקיץ ובפרט בתקופת בין הזמנים היצר הרע משתולל בחוץ ברגל גסה, ומתמלאים רחובותינו בשכונות החרדים במבקרים לא רצויים למחנינו שמפריעים לכל דבר שבקדושה ובכופרים שרוצים להשמידנו, שעושים ברחוב הכל שמתחשק להם, ודרוסים ברגל גאוה בחוצפה ובריש גלי את התורה ותרי"ג מצוותיה.

  לא מדובר כאן רק על עצם הפריצות של הפאות-נוכריות-פאות הקסטם-הטמאות -הארוכות-המפוזרות- והמסוסלות של בנות ישראל, ולא רק על מצעד התועבה והזימה, אלא על הטמאות הלובשות בגדים צרים קצרים ומהודקים, בגדים הנצמדים מטבעם ושקופים, רואים חלקי הגוף בולטים ובגדים בשסע צר קצר צוארון פתוח, גזרה צמודה כו’ שהוא באמת איסור ותועבה, שיש בזה איסורי תורה וגילוי ערוה ר”ל, וכמה מחשבות זימה עולות מזה לראשי בחורינו הטהורים כאשר יראו עוולה כזו מסתובבת בראש חוצות, ובזמן הקיץ גדרי הצניעות והקדושה צריכה חיזוק ועמידה ביותר.

  לכן אלו שרוצים זכות בקירוב הגאולה בכל העולם ובפרט מירושלם עיה”ק “פלטרין של מלך”, ובני ברק, אלעד, בית שמש, צפת, ביתר, מירון, אשדוד, ובחו"ל וכו’ נקראים בזה לעמוד חזק, לצאת במחאה אדירה, לא להתבייש לקנות קנאת השם צבקות “בעזות דקדושה” ולמחות בקול בכח ומכל הלב, בכל תופעה של פריצות, “נֶגֶד הַסִּטְרָא אָחֳרָא”, ולגרשו/ם תיכף ומיד מחוץ למחנינו, כמ”ש והיה מחניך קדוש וגו’!

  כעת גם ראוי לעורר הנשים צדקניות, שרוב נשי החרדים, אפי’ אצל חלק מהקנאים, צריכים חיזוק גדול בצניעות שלהם משום שהם מתלבשות כדומה לחילונית, זה נורא ואיום!!! יש מהם שמתלבשות ממש כמו “שיקסעס” וכואב הלב לראות איך אצלנו החרדים התדרדרנו בקדושה וטהרה, היו צריכים לעצור את נשי הפרוצות משום שהם מעכבות את הגאולה לכל כלל ישראל. חייבים לזכור בכל מקום ובכל זמן, שאי צניעות היא מאיסורים הכי חמורים שבתורה וגורמת צער לשכינה הקדושה ח”ו ובגללה ישנם מחלות ר”ל, הפריצות היא עיקר הסיבה לכל התלאות והגזירות הניתכות עלינו. העולם אינה הפקר יש דין ויש דיין ומנהיג לבירה, עליהם כתיב “ותבואו ותטמאו.. ארצי ונחלתי שמתם לתועבה” תזכרו שחיים שבעים שנה אם בגבורות שמונים שנה אח"כ נראה אותכם מה ייצא כשתצטרכו לתת את הדין.

  הגיע הזמן שנתלבש בצניעות ע”פ הלכות שבשולחן ערוך, ולא ע”פ הקולות של רב פאלק מאנגליה מחבר ספר עוז והדר לבושה, שקיים בזה הספר גם "ותשחק ליום אחרון" שעשה צחוק מהצניעות בכל העולם החרדי, הוא המציא הלכות/וקולות מהאצבע ולא מהתורה, אנחנו צריכים להתחזק בצניעות ע"פ פסקי השולחן ערוך, וידוע שאשה ההולכת בצניעות תזכה שבניה יהיו גדולים בתורה וביראה.

  תיכף ומיד יש לנו להתעורר ולמחות ולפעול שהדבר ייפסק בהקדם ממש, וכל מי שיש בליבו קצת יראת שמים מבין עד כמה חובה עליו לפעול להסיר הפריצות הנוראות. בדרך כלל כדאי לעשות שלום בעולם, כמ”ש חז”ל, גדול השלום שכשמלך המשיח בא אינו פותח אלא בשלום, שנאמר: מה נאוו על ההרים רגלי מבשר משמיע שלום: אבל “אֵין שָׁלוֹם אָמַר ד’ לָרְשָׁעִים” הרשעים היינו “הפרוצות” שאין דרך של שלום עימהם, ובזכות הצניעות נזכה לראות בבנין ירושלים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב