"יתכן ששלושת החטופים בחיים" (וידאו)

דובר צה"ל: "המידע שבידינו מאפשר להניח ששלושת הנערים בחיים"

בתדרוך לתקשורת שערך הערב (א') דובר צה"ל, הוא התייחס למידע שברשות הצבא אודות הנערים החטופים ואמר כי " עדיין ניתן להניח ששלושתם בחיים".

"אנו מבינים את הרגישות של המידע לגבי מצבם של החטופים", הבהיר דובר צה"ל תא"ל מוטי אלמוז. "המידע שיש בידינו מאפשר להניח את ההנחה הזו שהם בחיים. נמשיך לחפש ולהפוך כל אבן עד שנגיע אליהם. אנו מבינים את מה שקורה בשטח ומתאימים את הפעילות המבצעית כל הזמן מול היעדים המודיעיניים ומול הפעילות המבצעית בשטח".

"מתנהלים מאמצים גדולים מאוד הן במישור המודיעיני והן בשטח", אמר תא"ל אלמוז. "זהו מאמץ עליון שאנו עוסקים בו מהרגע הראשון. מאמץ מודיעיני גדול מאוד בשיתוף אנשי השב"כ שיימשך גם בימים הקרובים".

"כל נבט ירוק של חמאס שהונבט ביהודה ושומרון בשנים האחרונות מסוכל על ידי לוחמי צה"ל", אמר דובר צה"ל. "נמצא קשר בין אגודות אזרחיות לבין טרור מרצועת עזה וגם זה מטופל בשטח ומול ידיעות מודיעיניות. נמשיך עד להפסקתו ולהבאת האנשים הביתה".

דובר צה"ל סקר גם את פעילות צה"ל בדרום לאחר ניסיון חדירת מחבל ליישוב סמוך לרצועה הלילה. "סוכל פיגוע בפתחת שלום של מחבל שחדר עם רימון", אמר. "בנוסף, תקף חיל האוויר ארבע מטרות ברצועת עזה".

צפו בדובר צה"ל

[alooma ref="18dotz_vtr2_n20140622_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

באדיבות רשת

סייע בכתבה: ישראל שקולניק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.