כאוס בבית הלבן: טראמפ הדיח את יועץ התקשורת החדש

משחק הכיסאות בבית הלבן: נשיא ארצות הברית הדיח את מנהל התקשורת החדש שלו, אנתוני סקרמוצ'י שמונה רק לפני שבוע וחצי

טלטלה בבית הלבן: נשיא ארצות הברית הדיח את מנהל התקשורת החדש שלו, אנתוני סקרמוצ'י- כך מדוווח הניו יורק טיימס.  בהודעת הבית הלבן, נמסר כי  סקרמוצ'י החליט "להשאיר לג'ון קלי לוח חלק ולאפשר לו לבנות צוות משל עצמו".

ההתפטרות מגיעה לאחר גל של עזיבות בבית הלבן. סקרמוצ'י מונה לתפקיד מנהל התקשורת  רק לפני כשבוע  וחצי למורת רוחו של דובר הבית הלבן ספייסר שהודיע על התפטרותו, את מקומו תפסה האקבי-סנדרס. אלא שסקרמוצ'י שמונה לפני כשבוע  האשים את ראש הסגל ריינס פריבוס בהדלפות בענייניו האישים מה שהביא להתפטרותו, את מקומו תפס ג'ון קלי, ששימש קודם לכן כשר להגנת המולדת.


סקרמוצ'י, תקף בחריפות את ראש הסגל שהתפטר ריינס פריבוס ואת היועץ האסטרטגי של טראמפ, סטיב באנון. הוא חשד כי פריבוס מדליף לתקשורת ואף כינה אותו "פרנואיד. ביום שישי נחשפו פרטים אישים על סקורמצי לאחר שדווח כי אשתו, שהייתה בחודש התשיעי להריונה, הגישה בקשה להתגרש ממנו לאחר 3 שנות נישואים, וזאת בשל כך שהוא עובד עם טראמפ, ממנו היא "סולדת". למחרת ילדה רעייתו את בנם השני, מהלידה נעדר בעלה בשל עבודתו בבית הלבן.

רק לפני מספר שעות טען נשיא ארה"ב טראמפ כי אין בלאגן בסביבתו. "אין כאוס בבית הלבן", צייץ טראמפ בחשבון הטוויטר שלו. "הסחר בבורסה הוא הגבוה אי פעם, נתוני הכלכלה הם הטובים מזה שנים, האבטלה הנמוכה ביותר מזה 17 שנה, השכר עולה, אין כאוס", אמר טראמפ ואף הבטיח לטפל בצפון קוריאה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.