כאוס בגאולה: 5 עצורים – בעלי החנויות מתוסכלים

המשטרה עצרה חמישה חרדים במהלך הפגנות 'העדה החרדית' בכיכר השבת בירושלים. בעלי העסקים ברחוב מתלוננים על נזק כלכלי חמור ומרכז הקניות באזור ריק מלקוחות

האווירה מתלהטת: המשטרה עצרה חמישה חרדים במהלך הפגנות 'העדה החרדית' בכיכר השבת בירושלים. רחוב מלכי ישראל, הציר המרכזי בשכונת גאולה בבירה חסום לתנועה, בעלי העסקים ברחוב מתלוננים על נזק כלכלי חמור ומרכז הקניות באזור ריק מלקוחות.

כעת צועדים כמאה חמישים מפגינים לכיוון כביש 1 במטר לחסום גם שם את התנועה. יצויין כי ההפגנה הזאת היא בנפרד מהפגנת הפלג הירולשמי שבוטלה להיום.

בעלי העסקים והתושבים בשכונת גאולה טוענים כי המשטרה הפקירה אותם לגורלם ולא מטפלת במפגינים או מנסה למנוע את הפרות הסדר. במשטרה מסרו כי כוחות גדולים של משטרה ומג"ב בפיקוד רפ"ק דני אמסלם מפזרים בכח את 300 הפורעים מהעדה חרדית שמנסים לסירוגין לחסום את כביש 1 בר לב ואת הרכבת הקלה.

כאמור, עד כה 5 עצורים בהפגנות. כרגע הכביש פתוח ל 2 הצדדים והרכבת הקלה עובדת כרגיל. יש לציין שהמשטרה עובדת הפעם בכח כמו שצריך. ולא נותנת לפורעים לחסום אפילו לרגע את הכביש.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הקיצונים האלה מוסיפים עוד "זכויות"

    לאור חידוש גזירת גיוס השמד שיוזמים נגד עולם התורה בחוק הגיוס הארור, כעת חובה קדושה לכל בן תורה לקום למחות ולהתריע למען עתידינו. וגם חייבים לזכור שמרן הרב שך זצוק"ל אמר על הגאון הצדיק מרנן ורבנן הלוחם מלחמת השם לשם שמים ר' שמואל שליט"א שהוא ראוי להיות מנהיג הדור ואסור להרהר אחריו.

    ממש כך הגיע הזמן לסלק את מלאך המוות |
    הגב