מחדל בגבעת זאב: חרדי נפטר לאחר החייאה לאור נרות

תושבי השכונה מתלוננים בשיחה ל"אקטואליק" כי לאחרונה ישנם שיבושים באספקת החשמל בכל פעם שיורד גשם, הערב זה היה כרוך בסכנת חיים

כונני  איחוד ומד"א ביצעו הערב (ראשון) החייאה בעלטה, תוך כדי הפסקת חשמל בשכונת אגן האיילות בגבעת זאב, על רבי משה אלטמן ז"ל, תושב השכונה שהלך לעולמו לאחר דום לב – והוא בן 60 בפטירתו.

תושבי השכונה מתלוננים בשיחה ל"אקטואליק" כי לאחרונה ישנם שיבושים באספקת החשמל בכל פעם שמתחיל לרדת גשם. "כל שתי טיפות מים גורמות הפסקת חשמל לחצי עיר", אומר לנו אחד התושבים בגבעת זאב.

הערב נאלצו כונני הצלה לבצע החייאה לאור נרות ופנסים, וזאת בשל החשכה. כונן "איחוד הצלה" דניאל שמחיוף מספר ל"אקטואליק": "קיבלנו קריאה על דום לב ברחוב הארי בגבעת זאב, הגעתי למקום יחד עם כוננים נוספים ופראמדיק מאיחוד הצלה והתחלנו לבצע החייאה על אדם כבן 60.

כונן איחוד מספר כי "לאחר מס' דקות קפץ החשמל בכל גבעת זאב ונאלצנו לבצע החייאה בחושך לאור פנסים ואורות של פלאפונים, וכך במשך דקות ארוכות מאוד עד שהחשמל חזר, ונפל שוב".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ככה זה כשראש המועצה הוא פרחח

  כידוע שראש המועצה ומהנדס המועצה נתנו לייזמים וקבלנים אישור על חדרי השנאיה קטנים ולא בגודל הרצוי. אז הנה בן אדם ייקר שילם על כך בחייו!
  הלואי ומישהו כבר ייקח על עצמו לחקור את כל הפשעים ברשות המועצה המושחתת יהיה מעניין. ולך המבקר המדינה תתבייש!!! עם כל הפניות וההוכחות על שחיתות המועצה שקיבלת ולא עשית כלום .מדינת חלם

  זאב |
  הגב
  • האם פנית לנחום גוליית??

   או למזרחי הם אנשים רציניים בטוח יעזרו.אולי תפנה לחיים וינגרטן או קיוי ויין? אני דווקא חושב שתפנה לגליס הוא איש עסקים מצליח ואם הוא ישקיע בפניה שלך כמו שהוא משקיע בעסקים אתה מסודר!
   מה זה מסודר בתנאי שאתה מכיר את הבנקאי וכל חודש הוא יגדיל לך את האשראי כי אחרת לא תשרוד.
   לסיכום .אנו רצים והם רצים רחמנא ליצלן חצי מאגן האיילות רצים לבאר שחת.כן כן
   קיוי פותח חללים תרתי משמע
   נחום (איש עסקים כבר אמרנו)
   בהצלחה לכולם

   חיים |
   הגב