כאן הסתתר המחבל (תמונות)

שב"כ התיר לפרסם את מקום המסתור של נשאת מלחם, המחבל שרצח שלושה ישראלים לפני כשבוע בתל אביב.

מדובר בבית שבו התגוררה משפחת מלחם בעבר, לפני כ-10 שנים { בבית המשפחה}

יממה לאחר שאותר בערערה ונורה על ידי כוחות הביטחון, השב"כ התיר לפרסם את מקום המסתור של נשאת מלחם, המחבל שרצח שלושה ישראלים לפני כשבוע בתל אביב.

מדובר בבית שבו התגוררה משפחת מלחם בעבר, לפני כ-10 שנים.

מדובר בבית נטוש. לשם היו מגיעים מידי פעם האחים למשפחת מלחם לישון בו בלילה או שניים. על פי החשד, בבית הזה הסתתר נשאת מלחם בימים האחרונים – זאת בשל האוכל והשתייה הרבים שנמצאו בו.

"אנחנו החלטנו להסתפק בהלוויה מצומצמת", אמר קרוב משפחתו של המחבל, אחמד מלחם, לחדשות 2 Online. "גם סוכת האבלים תהיה בתוך הבית. אנחנו לא רוצים לגרום להתלהמות או לעימותים".

"מבחינתנו הסיפור נגמר", הוסיף קרוב משפחתו של מלחם, "אבל כמשפחה צר לנו שנשאת נורה, כיוון שככה לא נדע לעולם את האמת. אף פעם לא נדע מה היה המניע האמיתי שהפעיל אותו".

"בשב"כ ובמשטרה יסדרו עכשיו את התיק ככה שהרצח ייחשב על רקע לאומני, וזה רק יגביר את ההסתה נגד האוכלוסייה הערבית, ובמיוחד נגד ערערה, זה מה שחורה לנו", הוסיף אחמד מלחם. "בגלל זה קראנו לנשאת להסגיר את עצמו דרך התקשורת בימים האחרונים".

המשטרה, עשתה חיפוש בכל בתי המשפחה בערערה, ולא נכנסה דווקא לבית הנטוש שבו ככל הנראה הסתתר המחבל בימים האחרונים.

 

התושבים בערערה הגיבו על האירוע. "טוב שזה מאחורינו", אמרו תושבים לחדשות 2 Online, "אבל שלא יכתימו עכשיו את ערה וערערה. אנחנו קוראים למסיתים שיתפסו טרמפ על עגלה אחרת של הסתה".

 

"בין אם נשאת פעל לבדו", הוסיפו אותם תושבים, "ובין אם יש כמה תושבים שעזרו לו, זה לא אומר שהאוכלוסייה הערבית תומכת במה שהוא עשה. חשוב גם לזכור שהוא לא רצח רק יהודים, אלא גם נהג מונית ערבי. זאת אומרת שהוא לא הבחין בין יהודים וערבים במסע הרצח שלו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.