כאן מאושפז מנהיג הדור: עדכון: החמרה במצבו של מרן הרב שטיינמן

עיני העולם היהודי נשואות אל מחלקת טיפול נמרץ בבית החולים מעיני הישועה בבני ברק. כתב 'קוקר' הגיע אמש למתחם בית החולים מעיני הישועה, נכנס למחלקה בו שוהה מרן ראש הישיבה ועודכן על ידי נכדו על מצבו הרפואי.

 

בשעה האחרונה חלה החמרה במצבו של הגראי"ל שטיינמן.למרות שהחלים מדלקת הראות והשפעת מהן סבל ובימים האחרונים החל בהתאוששות,  חלה התדרדרות כללית במצבו הרפואי.

 

בהתייעצות שהתקיימה בין המנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד, מנהל טיפול נמרץ פרופ' אליהו סורקין, מנהל המחלקה הפנימית פרופ' אילן בנק ורופאו האישי של ראש הישיבה, פרופ' אברהם ויינברגר, הובעה דאגה רבה לשלומו של מרן מנהיג הדור.

הציבור נקרא להתפלל לרפואת רבי אהרן יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

כתב 'קוקר' הגיע אמש (חמישי )למתחם בית החולים, נכנס למחלקה בו שוהה מרן ראש הישיבה ועודכן על ידי נכדו על מצבו הרפואי.

אחד הנכדים המסורים של מנהיג הדור, פתח את דלת המחלקה לטיפול נמרץ, שנסגרה הרמטית לכבודו של מרן ראש הישיבה, המאושפז במחלקה. אמש (חמישי) התפרסם כי מרן יעבור למחלקה רגילה, אך מרן עדיין שוהה במחלקה לטיפול נמרץ בשל דלקת ריאות חריפה.  הנכד אומר ל'קוקר' כי "מצבו של מרן התייצב והא מרגיש טוב".

אנשי הבית מקווים כי עד יום שני ישוחרר מרן הגראי"ל מבית החולים.

במסדרונות בית החולים, כולם כבר יודעים היכן מאושפז מרן, אברך עטור שיער שיבה שהיה  עסוק באמירת 'ברכת המזון' מכוון אותנו בתנועות ידיים סיבוביות, לתוך המחלקה לטיפול נמרץ שם מאושפז מנהיג הדור.  בפתח, ניצבו רופאי המחלקה, ששאלו לפשר ביקורי, 'אני מהתלמידים', השבתי, הרופאים קראו לנכד שהיה התורן היחיד בחדר המחלקה, הנכד פתח את הדלת, ובישר לנו כי מצבו התייצב. ביקשתי לצלם אותו, אך הוא סירב ונעל את הדלת.  עיתונאים בכירים חרדים עמם שוחחנו טוענים כי הגראי"ל שוהה במחלקה לטיפול נמרץ מסיבה טכנית, "כבר ביום שני הוא ישוחרר", אומר לנו אחד מעיתונאי החצר. מחוץ למחלקה עמדו כמה אברכים ואמרו פרקי תהילים לרפואת מנהיג הדור.

 

 

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עם כל הכבוד ועם כל זה שהוא רב ומנהיג אבל אל תכתבו בשם כל הציבור שהוא מנהיג של כולם אפילו חלק מהגזע הטהור הלטאי לא כולם קבלו עיינו ערך הרב אורייבך

    ני הפרנק |
    הגב