כבד את אביך: הנאום הראשון של ינון אזולאי

 לאחר שאביו ח"כ דוד אזולאי נפרד מהכנסת, ח"כ ינון אזולאי בנו, עלה על דוכן המליאה והצהיר אמונים. צפו

התרגשות בסיעת ש"ס: לפני זמן קצר, ינון אזולאי הצהיר אמונים במליאת הכנסת ויחל לכהן כחבר כנסת מטעם סיעת ש"ס במקומו של אביו, דוד אזולאי, שפרש מהכנסת וימשך לכהן כשר הדתות.

ח"כ ינון אזולאי נשא דברים לאחר הצהרת האמונים, ופנה לאביו תוך שהוא מצטט מתוך עשרת הדברות את 'כבד אביך': "לא פעם שמעתי אותך אומר שאם אחד מילדך יפנה לעסוק בפוליטיקה, אזי נכשלת בחינוך. אני רוצה לומר שלך שלא נכשלת בחינוך. אולי אני סטיתי מהמסלול אך לא מהדרך".

צפו בנאום


אזולאי הבן המשיך והבטיח כי: "ב"ה נמשיך יחד עוד שנים רבות ובבריאות איתנה בעשייה מבורכת ביושר והגינות כמו שלימדתני, לתת קדימה לעני לפני העשיר, לחלש לפני החזק, לרעב לפני השבע, וכמובן מעל כולם בני התורה. אבקש לפנות לכלל אזרחי מדינת ישראל תושבי הפריפריה הנגב והגליל בכלל, ואשדוד עירי בפרט. דעו כי מהיום יש לכם חבר אישי בכנסת, אעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין."

בישיבת סיעת ש״ס חגיגית שהתקיימה היום בהשתתפות חברי כנסת של התנועה, ח״כים מסיעות אחרות, אורחים ובני משפחה, ברכו הנוכחים את הח״כ הנכנס הרב ינון אזולאי.

יו״ר התנועה אריה דרעי התייחס לפרישתו של אזולאי: "אנחנו מסיימים היום יושב עמוס הישגים ואתגרים באירוע משמח, ומה יותר משמח כאשר אנחנו, הזקנים, רואים את הדור השני של הפעילים שלנו, גידולים שאת רובם ככולם אני זוכר כנערים והיום כל אחד בתחומו עושים חיל. אין שמחה גדולה מזו. לראות שיש המשכיות טובה כזו".

"אנחנו לא נפרדים מרבי דוד", הדגיש דרעי "הוא נשאר שר הדתות, אבל יש לו שמחה כי זה הבן שלו, אני רוצה להודות לו ולאשתו הצדקת שגידלו משפחה לתפארת ועל המתנה שנתנו לנו. ינון הוא כמו הבן שלנו. כבר שנים, מאז שראינו אותו כפעיל בשקט צניעות וביושר ובחן וחסד. לא שמעתי שום תלונה משום אדם עליו. הוא יודע לחבר בין אנשים ולעזור לכל אדם. בשנים האחרונות כשהיה בלשכתי השתבח וצבר נסיון אין ספק שזה יעזור לו בכנסת. תהיה לו במה וכלים טובים יותר לעזור לאנשים לפתור בעיות".

שר הדתות הרב דוד אזולאי הודה בהתרגשות לנוות ביתו ולבנו ינון אמר: "תזכור תמיד את האדם החלש. תמשיך להיות קשוב לכולם כי רק בזכות האנשים שבשטח אנחנו נמצאים כאן. הקב"ה יעזור שתזכה לעשות חיל ולקדש שם שמים״.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בוגר רב טולדנו אנטי מרן ע''ה ואשתו עם פאה נכרית . ממש חוגגים על גבי מרן ע''ה

    שירת הברבור של שס של דרעי הרשע

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב