כבל: "דרעי פספס את הזדמנות חייו"

ח"כ איתן כבל, תוקף את יו"ר ש"ס על רקע אישור מתווה הגז: "תבקש סליחה ומחילה לא רק מהשקופים אלא מכלל הציבור"

אישור מתווה הגז בממשלה: יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני), תוקף בחריפות את יו"ר ש"ס, אריה דרעי, על רקע התנהלותו בנושא. בפוסט שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו כותב כבל: "הממשלה אישרה את מתווה הגז, ולצערי הרב, אריה מכלוף דרעי, פספס את הזדמנות חייו להתחלה חדשה. דווקא בפתחו של שבוע טוב וחודש טוב, הוא בחר להצביע בעד, ובכך גם נמנע מלעשות תיקון גדול.

היום התחיל חודש אלול, חודש הרחמים והסליחות – ואני מקווה שכשאתה אריה תכה כל יום על החזה שלך, תבקש סליחה ומחילה לא רק מהשקופים, אשר בשמם הגעת הפעם לממשלה, אלא מכלל הציבור. ההצגה בה אתה שחקן מרכזי לצידו של העליביבי – עלי באבא של סיפורי המעשיות, כל כך שקופה וכל כך מעליבה".

כבל מוסיף: "זה לא מתווה הגז ההוגן וההגון לאזרחי ישראל, כי הוא אינו מגשים את העקרון של "זה נהנה וזה לא חסר" – ושר הכלכלה יודע זאת יותר טוב מכולם.

אז מה הולך לקרות כעת?

שר הכלכלה יודיע על כל גבעה ותחת כל עץ רענן, שלא יחתום על הפעלת סעיף 52 לחוק ההגבלים אלא לאחר שהכנסת תאשר את המתווה…אל תתבלבלו, גם דרעי יודע שאין הליך כזה, אבל זה לא ימנע ממנו להתעקש… ואז עליביבי ימסור הודעה בכנסת… ותהיה הצבעה… ודרעי יאמין שהמתווה יאושר בעזרת ישראל ביתנו…ואז הוא יאמר שהכנסת אמרה את דברה…בלה בלה…"

בסיום הדברים כותב כבל: "מסתבר שהמתווה טוב בעיני שר הכלכלה והוא הצביע בעדו היום, ולכן שום תרגיל פרוצדוראלי או קולות התחבטות לא יעזרו לו – לכשזה יובא לכנסת נחשוף את פרצופם האמיתי של כל מי שאוהב לקרוא לעצמו חברתי".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דרעי הזה דופק את כולם למטרת רווחי עצמו ומשפחתו!! יחי השודד המוסווה במעטה של חרדי…

    לבנון |
    הגב
  2. לידיעתכם!!! מי שידאג לשלמות הממשלה עד כדי פיקוח נפש זה דרעי , הוא מינה כל כך הרבה אנשים וחזר לשלוט על כל העולם הספרדי ,בתי הדין הרבניים ואחריות על מינויי רבנים, כך ש"ס לעולם לא תרד מ 6 מנדטים . ואם מישהו חושב שמעניין אותו הגיור, הסמינרים , מתווה הגז , אני לא יודע אם מדובר באנשים דתיים שומרי מצוות. הם חולי שררה וכסף. כל מה שהבטיח לשקופים לא מתקיים רק ההסברים יפים והחלטיים

    ניר בן אהרון |
    הגב