ח"כ איתן כבל לצד ש"ס: "רמי סדן לא יוכל להיכנס לתפקידו"

ישיבת הדירקטוריון הראשונה של חדשות עשר בראשותו של רמי סדן נערכה אמש, בדרישה לבחון את האפשרות להדיחו. בישיבה נרשמו חילופי דברים חריפים מאוד בין סדן לבין גולן יוכפז ויוסי ורשבסקי. ח"כ איתן כבל דורש במכתב ששלח ליו"ר הרשות השניה: "רמי סדן לא יוכל להיכנס לתפקידו כיו"ר חברת החדשות של ערוץ 10 עד אשר תוסר העננה מעל ראשו בכל הנוגע להתבטאויות המיוחסות לו לכאורה"

ישיבת הדירקטוריון הראשונה של חדשות עשר בראשותו של רמי סדן נערכה אמש, בדרישה לבחון את האפשרות להדיחו. בישיבה נרשמו חילופי דברים חריפים מאוד בין סדן לבין גולן יוכפז ויוסי ורשבסקי. ח"כ איתן כבל דורש במכתב ששלח ליו"ר הרשות השניה: "רמי סדן לא יוכל להיכנס לתפקידו כיו"ר חברת החדשות של ערוץ 10 עד אשר תוסר העננה מעל ראשו בכל הנוגע להתבטאויות המיוחסות לו לכאורה".

לדברי כבל בדיקת פוליגרף בלתי תלויה וכשכל המעורבים נבדקים באותו המקום תוכל להפיק את התוצאה הטובה ביותר. עוד נכתב כי "למרות שאין בידי הרשות סמכויות חוקיות בעניין, חלה עליה חובה מוסרית וציבורית עליונה להשמיע את דברה ולפעול". לפי המכתב, כבל לא מתכוון להרפות מהעניין עד אשר הבדיקה תמוצה באופן יסודי ומקצועי.

רמי סדן, יו"ר הדירקטוריון החדש של ערוץ 10, הגיע אמש לישיבת דירקטוריון ראשונה במשרדי הערוץ כאשר במקביל הפגינו נגדו מחוץ לבניין המשרדים אנשי ש"ס, זאת בעקבות הטענות לגזענות שהופנו כלפיו עם מינויו. כזכור, על-פי הטענות, סדן אמר לחברי הדירקטוריון לאחר מינויו "אני כמוכם באליטה, שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי". אמירה זו שיוחסה לו גררה הכחשה של סדן ועוררה סערה רבה, שבשיאה בג"ץ דחה את הדרישה לעיכוב מינויו.

ח"כ יגאל גואטה (ש"ס) אמר בהפגנה: "אנחנו רואים פה תחילתה של מחאה ספונטנית כשהבנו שצריכה להיות פה ישיבת דירקטוריון למנות את רמי סדן למרות כל השקרים שלו ועל אף שהוא לא מוכן להיבדק בפוליגרף. כל מה שאנחנו מבקשים מסדן הוא: לך הביתה או שתלך לפוליגרף"

photo_2016-06-27_12-47-46

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.