דרמה: נתניהו פיטר את לפיד ולבני – שידורים חוזרים מהמהדורות (וידאו)

ישראל הולכת לבחירות: ראש הממשלה בנימין נתניהו פיטר הערב (שלישי) את שרי התנועה ויש עתיד, בעקבות התפרקותה של הקואליציה שתביא לבחירות. שידורים חוזרים ממהדורות החדשות

שידור חוזר חדשות הלילה (באדיבות רשת)

החדשות הלילה – 3.12.2014
ליאור פרידמן ודוריה למפל עם סיכום החדשות

שידור חוזר המהדורה המרכזית (באדיבות רשת)

ישראל הולכת לבחירות:  ראש הממשלה בנימין נתניהו פיטר הערב (שלישי) את שרי התנועה ויש עתיד, בעקבות התפרקותה של הקואליציה שתביא לבחירות.

בין המפוטרים: יו"ר התנועה ציפי לבני המכהנת כשרת המשפטים, יו"ר יש עתיד יאיר לפיד המכהן כשר האוצר, שר החינוך שי פירון, שרת הבריאות יעל גרמן, שר הרווחה מאיר כהן ושר המדע יעקב פרי, החבורה עשויה לפנות את הכסאות כבר הערב.

"נתניהו פעל בחוסר אחריות לאומי. זה בלתי נסלח. במקום להוריד את יוקר המחיה ולסייע לאוכלוסיות החדשות, ראש הממשלה מעדיף להעלות מיסים ולשלם כבר עכשיו למפלגות החרדיות מהכיס של מעמד הביניים הישראלי. זהו 'דיל' עם החרדים מהסוג הישן והרע", תקף לפיד את ראש הממשלה נתניהו, אחרי שפגישת הפיוס של השניים התפוצצה אמש.

בליכוד לא נשארו אדישים. "לפיד נכשל כישלון מחפיר בניהול הכלכלה", אמרו במפלגה. "הוא התבזה וכשל בניסיונו לפתות את החרדים למזימה של פוטש נגד ראש הממשלה. לפיד ממשיך להשתלח, לאיים לחתור תחת הממשלה שבה הוא מכהן ולרקוח דיל פוליטי עם ציפי לבני – והכל מתוך אינטרס פוליטי צר מהסוג הישן והמכוער".

צפו בתגובת דרעי על דברי ההסתה של לפיד (באדיבות רשת)


שרת המשפטים ציפי לבני נשאה דברים בכנס של הצלב האדום  "הבוקר הוא לא עוד בוקר של כנס בנושא ביטחון, הבוקר הזה הוא לאחר לילה שבו הוחלט לקיים בחירות בנימוק המפוקפק מאוד של מע"מ אפס", אמרה לבני.

"אני רוצה להקל על שני הניצים (נתניהו ולפיד) ולומר על מה יהיו הבחירות הקרובות: בין ממשלה קיצונית פרובוקטיבית פרנואידית שרק מובילה להידרדרות ביטחונית ומדינית מול ממשלה חילונית שיודעת ליישם את עקרונות הציוניות באופן שלא מעקר את ישראל ולא מנכר חלקים מהמדינה זה מזה", הוסיפה שרת המשפטים. לדבריה, היא צפויה להיפגש עם רה"מ במהלך היום, ולהעביר לו את דעתה זו על המשבר הנוכחי.

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנא תסדרו שהשידור יהיה גם לאתרוגים ולחתומים עכשיו זה נחוץ – אנחנו כל הזמן גולשים מכשר ועכשיו אנו רוצים את השידור תודהרבה

  דתי וכשר |
  הגב
 2. הלאווי שתעבירו את ערוץ 2 בשידור חי

  תודה רבה

  כי אנו גולשים רק מכשר

  רפי |
  הגב
 3. השגים מרשימים לשר אוצר יהיר
  0-מע"מ 0-כלכלה 0-שויון בנטל 0-מעמד בניים 0-ביטחון

  נתן |
  הגב
 4. אם תוכלו היום להעביר בשידור חי את המהדורה המרכזית של ערוץ 2 כי ביבי נותן מסיבת עיתונאים אקווה לתשובה

  שי |
  הגב