כבר חורף? גשמים וסופות רעמים צפויים מחר ברחבי הארץ

לאחר השרב של סוף השבוע, יהפוך מזג האוויר לקריר כשהטמפרטורות ירדו וגשם מקומי יפקוד את הצפון ואת מישור החוף. רק בהמשך השבוע תחול התחממות מועטה

אחרי החג השרבי מזג האוויר צפוי להשתנות ואף ייתכן גשם מקומי בצפון הארץ. במהלך היום (ראשון) יעשה מעונן חלקית ותחול ירידה ניכרת בטמפרטורות, כאשר בבוקר ייתכנו סופות רעמים בצפון ובמישור החוף. כמו כן, הגשם המקומי צפוי להתפשט בשעות הצהריים גם לכיוון מרכז הארץ.

גם ביום שני צפוי להימשך מזג האוויר החורפי, כשעד שעות הצהריים ייתכן גשם מקומי והטמפרטורה תהיה נמוכה מהרגיל בעונה, בעיקר בהרים. בהמשך השבוע המגמה צפויה להשתנות מעט, כשביום שלישי תחול עלייה קלה בטמפרטורות ורביעי מזג האוויר יישאר דומה.

הטמפרטורות החזויות למחר: בתל אביב מ-28 מעלות ביום ועד 26 מעלות בלילה עם סיכוי לגשם מקומי, בירושלים מ-25 עד 20 עם סיכוי לממטרים קלים, בחיפה מ-26 עד 24 ובבאר שבע מ-29 עד 23. באילת עדיין יהיה חם מאוד, עם 38 מעלות ביום עד ל-27 בלילה, ובמצפה רמון יהיה נאה, עם 27 מעלות ביום עד ל-20 מעלות בלילה. ברמת הגולן הטמפרטורות ינועו בין 27 ל-21 מעלות, בטבריה בין 33 ביום ל-26 בלילה עם סיכוי לממטרים קלים, בהרי הגליל מ-26 עד 22 ובבית שאן מ-33 מעלות ביום ועד ל-25 מעלות בלילה עם סיכוי לממטרים קלים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ייייייייייייייייייייייייייייששששששששששש

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב