כדאי הוא: כל זמני ההדלקות בחצרות הקודש

'קו הסקופים' מגיש פרוייקט מיוחד – ל"ג בעומר תשע"ט בחצרות האדמו"רים בארץ ובעולם • זמני ההדלקות, הטישים, החלאקע'ס, העליה לציון במירון

תולדות אהרן: האדמו"ר ידליק ביום רביעי בלילה בשעה 21:00 בחצר בית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים לאחר מכן יערוך טיש לרגל ההילולא. ביום חמישי בבוקר בשעה 10:30 מעמדי החלאקס לילדי החסידות בשעה 10:30 בבוקר בבית המדרש הגדול. לקראת השעה 19:00 יגיע האדמו"ר להדלקה המרכזית במירון שתסיים את אירועי ל"ג בעומר בהשתתפות רבבות עמך ישראל מכל החוגים.

תולדות אברהם יצחק: האדמו"ר יערוך את ההדלקה השנה בהשתתפות מאות מחסידיו בשעה 21:30 ברחבה של החסידות ברח' שמואל סלנט לאחר מכן יערוך טיש וסעודת הילולא בהיכל בית המדרש ברחוב עונג שבת בשכונת מא"ש בירושלים, ביום חמישי תפילת שחרית בשעה 8:00 ולאחר מכן מעמדי החאלק'ס בשעה 11. אחר הצהריים יערוך האדמו"ר הדלקה במתחם תולדות אברהם יצחק באתרא קדישא מירון בשעה 18:00 בערב בהשתתפות אלפי חסידים.

הגאון רבי אפרים קעניג רב חסידי ברסלב בצפת ימשיך את המסורת של אחיו הגרא"מ קעניג זצ"ל שהלך לעולמו בחורף האחרון וידליק בשעה 14:00 בצהריים ביום חמישי במתחם באיאן במירון.

הגאון הצדיק רבי שלום ארוש ראש מוסדות 'חוט של חסד' בשעה 21:30 בערב ברחבת תולדות אברהם יצחק במירון. השטח הורחב השנה בעוד 1000 מטר לטובת האלפים.

האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא מאשדוד יערוך הדלקה בליל ל"ג בעומר בשעה 8 בערב ברחבת בית המדרש מאור אלעזר במושב מירון. עם הזמר מנדי וויס ומקהלת נרננה.

ישיבת 'אורייתא' הכלל חסידית מירושלים בשעה 12:45 בערב ביום רביעי ברחבת תולדות אברהם יצחק באתרא קדישא מירון, בהשתתפות מאות בחורי ישיבות, הבחורים מסיימי הש"ס ידליקו את המדורה לכבוד הרשב"י. שם יופיעי הבעלי מנגן ארל'ה סמט מוטי ויזל מוישי מנדלסון דוד ומנדי הלר אבריימי בלטי וחיליק פרנק.

הדלקת הראשל"צים

הראשון לציון הגר"א בקשי דורון ידליק ברחבת בית הכנסת 'שער אברהם' שליד ביתו בשכונת בית וגן בירושלים בליווי תזמורת ופייטנים וקהל רב שעובר להתברך, ההדלקה מאורגנת ע"י תלמידי ישיבת 'דבי אליהו' ואיחוד תלמידי הראש"ל.

הראשון לציון והרב הראשי לישראל הגר"י יוסף ידליק ברחבת ציון מרן הגר"ע יוסף זצ"ל בצומת מרן רחוב בר אילן פינת שמואל הנביא בירושלים ביום רביעי בשעה 20:00.

ההדלקות באתרא קדישא מירון:

הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר רבה הראשי של ירושלים יערוך הדלקה ביום רביעי בשעה 12:30 בלילה במתחם גג הציון. שם יופיע הבעל מנגן מרדכי שטיינמץ בליוי מקהלת נרננה.

המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן מלעלוב יערוך השנה הדלקה בליל ל"ג בעומר בשעה 3:00 לפנות בוקר בשטח חסידות תולדות אברהם יצחק באתרא קדישא מירון.

שאץ ויז'ניץ: מעמד הדלקה בשעה 20:00 ברחבת הכניסה החדשה לבית המדרש ברחוב הרצוג 7 בחיפה.

שבט הלוי: תפילת מעריב בהיכל הישיבה בבני ברק חצי שעה אחרי השקיעה ומיד לאחר מכן מעמד ההדלקה ברחבת הישיבה על ידי האדמו"ר משבט הלוי.

שומרי אמונים: האדמו"ר ידליק בשעה 21:45 בחצר בית מדרשו ברחוב רבי מאיר בעל הנס ברובע ז' באשדוד לאחר מכן מעמד החלאק'ס ועריכת הטיש, ביום חמישי בשעה 22:00 יעלה האדמו"ר למירון.

שומרי אמונים: ביום שלישי קודם ל"ג בעומר יעלה האדמו"ר יחד עם כלל חסידיו לתפילה בציון הרשב"י במירון. ההדלקה בשעה 22:00 בראשות האדמו"ר ובליווי תזמורת ברחבת בית המדרש ברחוב שפת אמת 4 בבני ברק, אחר ההדלקה סעודת הילולא בבית המדרש, ביום חמישי בשעה 11:00 בבוקר יערוך האדמו"ר את החלאק'ס לילדי החסידות.

שומרי אמונים: האדמו"ר ידליק בחצר בית המדרש בקרית שומרי אמונים בירושלים בשעה 21:00 ולאחר מכן יתקיימו החלאק'ס.

שומרי אמונים קרית גת: ההדלקה לאחר מעריב ברחבת בית המדרש בקרית גת

קליוולנד: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב בשעה 21:00 בחצר בית המדרש ברחוב הר סיני 11 ברעננה.

קראלי: תושבי וויליאמסבורג ישתתפו בהדלקה של האדמו"ר מקראלי ברחבת בית המדרש ברחוב מיטלטאון – וויליאמסבורג.

קראלסבורג: הגה"צ רבי יחזקאל ראטה גאב"ד קראלסבורג השוהה בביקור בארה"ק, יערוך את ההדלקה בליל ל"ג בעומר בשעה 22:30 בחצר בית מדרשו במושב מירון.

קרלין-סטולין: האדמו"ר יערוך טיש לכבוד ההילולא בשעה 10:30 באולם שבמתחם בני עקיבא, בני האדמו"ר מקרלין ידליקו את ההדלקה בשעה 12:30 בלילה במתחם תולדות אהרן באתרא קדישא מירון, בבוקר לאחר תפילת שחרית בשעה 9 יערך מעמד החלאקס לילדי החסידות במתחם בני עקיבא.

קרעטשניף: ההדלקה מיד לאחר מעריב בחצר בית המדרש הגדול ע"י הרה"צ רבי דוד משה רוזנבוים אב"ד קרעטשניף ובנו בכורו של האדמו"ר מקרעטשניף, לאחמ"כ יערך סעודת הילולא בבית המדרש הגדול בקרית קרעטשניף רחובות. ביום חמישי אחה"צ ישוב האדמו"ר מקרעטשניף מביקור בברזיל שם שהה האדמו"ר לביקור אצל חמותו הרבנית מראצפרט ב10 ימים אחרונים.

קרעטשניף ירושלים: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות לפני מעריב בשעה 8:30 בערב בבית המדרש ברחוב אבינועם ילין 5 ויערוך טיש ומעמדי החלאק'ס.

קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות, ולאחר מכן בשעה 9 בערב ידליק את המדורה ברחבת בית מדרשו 'נחלי אמונה' קרעטשניף סיגעט ברחוב רפפורט 12 בשכונת בית ישראל בירושלים.

קרעטשניף קרית גת: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות בבית מדרשו ברמת דוד בקרית גת לאחר תפילת מעריב.

ראדושיץ: מעמד ההדלקה יערך בשעה 9 בערב ברח' אריאל פינת רח' האור ירושלים.

ראזלא: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית מדרשו ברחוב כנסת יחזקאל בגבעה B בביתר עילית.

ראחוב: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש ברחוב ברקאי ברמת גן בשעה 21:00.

רחמסטריווקא: האדמו"ר ידליק בשעה 10 בלילה ברחבת בית המדרש הגדול ברחוב גבעת משה בשכונת גוש 80 בירושלים, לאחר מכן יערוך את שולחנו. ביום חמישי בשעה 13:00 בצהריים ייערכו מעמדי החלאק'ס, בשעה 18:00 יגיע האדמו"ר למירון ויערוך את ההדלקה ומעמדי החלאק'ס במתחם בני עקיבא במירון. כמו"כ יערך מעמד החלאקה לנכדי האדמו"ר, בן לחתנו הרה"צ רבי שמואל אברהם אבא טווערסקי ובן הרה"צ רבי דוד יצחק יעקב בידרמן.

צאנז ז'מיגראד: האדמו"ר מצאנז ז'מיגראד יערוך הדלקה‏ בשעה 21:15 בערב ברחבת בית מדרשו ברחוב מינץ 20 בב"ב, לאחמ"כ יערוך טיש בבית מדרש לכבוד היום.

צאנז קלויזנבורג: עריכת הטיש תתקיים בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק, בשעה 20:00 ביום חמישי מוצאי ל"ג בעומר. מעמד הדלקה יערך על פני הרחבה בדרך מהדרין בחצר משפחת צינווירט מול דירת פריד בשעה 3:30 בצהריים במושב מירון.

קאליב: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב חנה 23 בירושלים בשעה 21:15 לאחר מכן עריכת הטיש ומעמדי החלאק'ס.

קאלבסוב: לאחר תפילת מעריב ידליק הרה"צ רבי מרדכי דוד פולק אב"ד קאלבסוב ברחבת בית המדרש ברחוב תורה מציון בירושלים.

קאמרנא: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 בחצר בית מדרשו 'עטרת שלום' ברחוב ארזי הבירה בירושלים. לאחר מכן יערוך את הטיש ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

קאמרנא: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בליל ל"ג בעומר ברחבת בית מדרשו 'היכל הברכה' ברחוב דבורה הנביאה בבני ברק.

קהל חסידי ירושלים: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש בירושלים, ולאחר מכן עריכת הטיש, עם סיום תפילת שחרית בבוקר מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

קוזמיר: ביום ד' בליל ל"ג בעומר יערוך האדמו"ר הדלקה ברחבת בית מדרשו ברח' רש"י בב"ב.

קוז'ניץ: האדמו"ר ידליק ברחבת בית המדרש ברחוב שרת 70 בכיכר המדינה בתל אביב ולאחר מכן יערוך טיש בבית מדרשו, ביום רביעי בלילה יעלה למירון יחד עם קהל חסידיו.

קוידינוב: ההדלקה לאחר מעריב ברחבת בית המדרש קודינוב ברחוב מהרש"ל בבני ברק, ביום חמישי לפנות בוקר יעלה האדמו"ר למירון.

קוסוב ויז'ניץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:45 ברחבת בית מדרשו ברחוב האדמו"ר מבעלזא 4 בבית שמש.

קופיטשניץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:40 ברחבת בית מדרשו 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים. לאחר מכן עריכת הטיש ומעמד החלאק'ס, האדמו"ר יעלה בל"ג בעומר לציון הרשב"י בשעה 13:30 בצהריים.

סערט ויז'ניץ: ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול ברמת ויז'ניץ בחיפה בשעה 21:00. לאחר מכן לחיים טיש ומעמדי החלאק'ס. ביום חמישי בשעה 6 אחה"צ יערך מנהג ירי ה'חץ וקשת' המסורתי ולאחמ"כ מנחה ויערוך האדמו"ר טיש לרגל היום. האדמו"ר יעלה יחד עם חסידיו ביום ראשון פרשת במדבר בשעה 20:00 בערב לתפילה בציון הרשב"י במירון בשטח חסידות באיאן מעל הציון.

סערעדנא: האדמו"ר ידליק מיד לאחר תפילת מעריב, בחצר בית המדרש 'אהל יהושע' ברחוב ברנדשטטר 6 בבני-ברק.

ספינקא: ההדלקה בשעה: 21:00 ברחבת בית המדרש ברחוב דונולו בבני-ברק, לפני ההדלקה יתקיים מעמד החלאק'ס.

ספינקא בני ברק: האדמו"ר מספינקא ב"ב יערוך הערב את הדלקה בשעה 21:00 ברחבת בית מדרשו ברחוב יהושע 9 בב"ב, לאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום ומעמד החלאקות.

ספינקא בורו פארק: השוהה בביקור בארה"ק, יערוך הדלקה בשעה 21:00 בערב בבית מדרשו ברחוב ראשית חכמה 15 בשכונת גאולה בירושלים.

ספינקא גני גד: ההדלקה בשעה 20:30 ברחבה ליד בית המדרש ברחוב אמרי יוסף בבני-ברק, ולאחר מכן יתקיים הטיש ומעמד החלאק'ס, ביום חמישי בצהריים יגיע האדמו"ר למירון.

ספינקא ירושלים: האדמו"ר יערוך ההדלקה המסורתית ברחבת בית המדרש ברחוב סלנט לאחר מעריב, למחרת בשעות הצהריים יעלה האדמו"ר לאתרא קדישא מירון שם יתקיימו הריקודים על גג המערה.

סקווירא: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול בשיכון סקווירא בניו יורק על ידי האדמו"ר בהשתתפות אלפי חסידים בליל ל"ג בעומר בשעה 8:30 לכבוד הרשב"י.

סקווירא מב"פ: ביום חמישי ידליק האדמו”ר את המדורה בחצר הת”ת ברחוב ה-45 בין הבניינים 14-15 בשעה 13:00 בצהריים. ובשעה 7 בערב יערוך האדמו"ר טיש לרגל היום.

סקולען: האדמו"ר מסקולען יערוך טיש לכבוד הילולא ביום חמישי בשעה 8 בערב בבית המדרש הגדול 'ישועות ישראל' סקולען בשכונת בורו פארק בברוקלין.

סקולען לייקוווד: האדמו"ר מסקולען לייקווד יערוך את שולחנו לרגל ל"ג בעומר ביום רביעי בשעה 9:30 בערב בבית מדרשו בליקווד שבניו גרז'י.

סקולען מונסי: האדמו"ר מסקולען מונסי יערוך טיש לכבוד הילולא ביום חמישי בשעה 8 בערב בבית המדרש הגדול נועם אליעזר סקולען במונסי.

ערלוי: ההדלקה ברחבת הישיבה ברחוב עוזיה בשכונת קטמון בירושלים בשעה 20:15. ולאחר מכן לחיים טיש, ומעמדי החלאקס. הרה"צ רבי עקיבא סופר אב"ד ערלוי בב"ב, יערוך את הדלקה לאחר תפילת מעריב ברחבת בית מדרש ערלוי ברחוב מהרש"ל 12 בב"ב. מעריב בשעה 8:30 בערב. האדמו"ר יצא ביום ל"ג בעומר בבוקר למסע גיוס כספים בטורנטו של שבוע ימים ביום חמישי יערך מעמד קבלת פנים לאדמו"ר בבית האכסניה של משפחת וורנר.

פאפא: האדמו"ר מפאפא יערוך טיש בליל ל"ג בעומר בשעה 21:30 ברחבת בית המדרש הגדול בשכונת ויליאסמבורג בברוקלין ניו יורק.

פוריסוב: מעמד ההדלקה בשעה 21:30 ברחוב לוי יצחק מברדיטשוב בשכונת בתי ורשא בירושלים.

פיטסבורג: מעמד הדלקה ע"י האדמו"ר מפיטסבורג בשעה 21:00 בערב ברחבת הקריה באשדוד, לאחמ"כ יערך מנהג החלאק'ה לילדי החסידות בשילוב לחיים טיש בבית המדרש הגדול בקרית פיטסבורג אשדוד.

פינסק קרלין: מעמד ההדלקה בחצר התלמוד תורה בשכונת בית ישראל בירושלים בשעה 20:00. בבוקר יום חמישי בשעה 10:30 יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא וכן יערוך את החלאק'ס לילדי החסידות, מספר ימים לאחר ל"ג בעומר יגיע האדמו"ר למירון.

נדבורנה אלעד: מעמד ההדלקה ייערך על ידי האדמו”ר מנדבורנה אלעד ברחבת הסוכה שע"י בית המדרש 'באר יעקב' נדבורנה אלעד ברחוב רבי פנחס בן יאיר באלעד בשעה 21:00, ולאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום.

נדבורנה – ביתר: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בבית מדרשו ברחוב אש קודש 22 בשעה 21:00, ולאחר מכן יערוך טיש ומעמדי החלאק'ס וביום חמישי בשעה 19:00 יעלה יחד עם חסידיו למירון לאמירת התהילים בפתח המערה ולחיים טיש בחפ"ק זק"א.

נדבורנה ירושלים: האדמו"ר יערוך ההדלקה לאחר מעריב בחצר בית מדרש ברחוב עזרא 26 לאחר מכן יערוך האדמו"ר טיש לרגל ההילולא. ביום שישי יעלה יחד עם קהל חסידיו לציון הרשב"י בתפילת ותיקין.

נחלת יעקב: הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב ברוכים בירושלים בשעה 22:30, ביום חמישי אחר הצהריים יגיע יחד עם קהל חסידיו למירון.

ניקלשבורג בורו פארק: האדמו"ר יערוך הדלקה גדולה בהשתתפות מאות תושבי בורו פארק בשעה 21:30 בחצר בית המדרש, ולאחר מכן מעמד החלאק'ס.

סאדיגורה: מעמד הדלקה בחצר חסידות סאדיגורה יערך בשעה 8:30 בערב ברחבת הבית מדרש הגדול ברח' הרב גוטמכר 10 בשיכון ה' בב"ב. לאחמ"כ יערך סעודת הילולא לכבוד היום ובו ישמיעו את ברכת האדמו"ר.

סאווראן: מעמד ההדלקה בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש 'היכל משה' סאווראן ברחוב אביתר הכהן בירושלים.

סאטמר: האדמו"ר מסאטמר יערוך שולחנו ביום חמישי בשעה 5:00 בהשתתפות אלפי החסידים, שיאו של המעמד, הזמירות והריקודים בראשות האדמו"ר ודברות קודש בהיכל בית המדרש הגדול סאטמר בויליאמסבורג.

סאטמאר י-ם: הגה"צ רבי חיים צבי טייטלבוים אב"ד סאטמאר ירושלים ובנו בכורו של האדמו"ר מסאטמאר השוהה בביקור בארה"ק, יערוך הדלקה בליל ל"ג בעומר בשעה 9:30 בערב ברחבת הת"ת חוות דעת ברח' גרוסברג בירושלים. ביום חמישי בשעות אחה"צ יעלה הרה"צ יחד עם קהל חסידי סאטמאר לתפילה באתרא קדישא מירון שם יערך לחיים לכבוד היום.

סאסוב: האדמו"ר מסאסוב יערוך הדלקה ברחבת בית המדרש הגדול סאסוב בקרית ישמח משה בליל ל"ג בעומר לאחמ"כ יערוך לחיים טיש בבית מדרשו.

סטראפקוב: האדמו"ר ידליק בשעה 20:00 ברחבת בית מדרשו 'שערי ירושלים' ברחוב ניסנבוים 20 בשכונת קרית משה בירושלים, ולאחר מכן עריכת הטיש.

סטריקוב: תפילת מעריב בליל ל"ג בעומר בשעה 8:30 לאחמ"כ מעמד ההדלקה ברחבת ביהמ"ד הזמני ברחוב מלצר 30 ולאחר ההדלקה החלאקות ועריכת השולחן לכבוד היום.

סטריקוב: האדמו"ר מסטריקוב יערוך את ההדלקה בשעה 8.30 לאחר תפילת מעריב בחצר בית מדרשו ברחוב צפניה ירושלים ולאחר מכן עריכת השולחן ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

סלאנים: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב ברסלב בבני-ברק בשעה 21:00 ולאחר מכן לחיים טיש. ביום חמישי יעלה למירון ויערוך את ההדלקה ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות בצהריים ברחבת בני עקיבא, שם גם יערוך את שולחנו.

סלונים: ההדלקה בשעה 20:45, ביום חמישי בשעה 10 בבוקר עריכת הטיש ובסיום מעמד החלאק'ס במרכז המוסדות ברחוב סלנט בירושלים.

נדבורנה אלעד: מעמד ההדלקה ייערך על ידי האדמו”ר מנדבורנה אלעד ברחבת הסוכה שע"י בית המדרש 'באר יעקב' נדבורנה אלעד ברחוב רבי פנחס בן יאיר באלעד בשעה 21:00, ולאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום.

נדבורנה – ביתר: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בבית מדרשו ברחוב אש קודש 22 בשעה 21:00, ולאחר מכן יערוך טיש ומעמדי החלאק'ס וביום חמישי בשעה 19:00 יעלה יחד עם חסידיו למירון לאמירת התהילים בפתח המערה ולחיים טיש בחפ"ק זק"א.

נדבורנה ירושלים: האדמו"ר יערוך ההדלקה לאחר מעריב בחצר בית מדרש ברחוב עזרא 26 לאחר מכן יערוך האדמו"ר טיש לרגל ההילולא. ביום שישי יעלה יחד עם קהל חסידיו לציון הרשב"י בתפילת ותיקין.

נחלת יעקב: הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב ברוכים בירושלים בשעה 22:30, ביום חמישי אחר הצהריים יגיע יחד עם קהל חסידיו למירון.

ניקלשבורג בורו פארק: האדמו"ר יערוך הדלקה גדולה בהשתתפות מאות תושבי בורו פארק בשעה 21:30 בחצר בית המדרש, ולאחר מכן מעמד החלאק'ס.

סאדיגורה: מעמד הדלקה בחצר חסידות סאדיגורה יערך בשעה 8:30 בערב ברחבת הבית מדרש הגדול ברח' הרב גוטמכר 10 בשיכון ה' בב"ב. לאחמ"כ יערך סעודת הילולא לכבוד היום ובו ישמיעו את ברכת האדמו"ר.

סאווראן: מעמד ההדלקה בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש 'היכל משה' סאווראן ברחוב אביתר הכהן בירושלים.

אוז'רוב: הדלקה על ידי האדמו"ר בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה. לאחר מכן, טיש וחלאק'ס לכבוד ההילולא.

אונגוואר: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 ברחבת בית מדרשו, בקרית אונגוואר בשכונת רמות בירושלים.

אונגוואר מודיעין-עילית: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו 'משנה הלכות', בשכונת גרין פארק בשעה 8:30 בערב ברח' אשר לשלמה.

אלכסנדר: האדמו"ר ידליק ברחבה שממול בנין הישיבה, ברחוב אחיעזר בבני ברק, בשעה 8:30 בערב, מיד לאחר תפילת מעריב ולאחר מכן עריכת הטיש והחלאק'ס.

אלכסנדר ארה"ב: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב, ברחבת בית מדרשו בשכונת בורו פארק בברוקלין.

אנטניא: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש 'תפלה למשה' ברחוב הושע 9 בבני-ברק, בשעה 20:30. לאחר מכן עריכת לחיים טיש ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

אשלג: ההדלקה בחצר הקודש אשלג, תערך ברחבת בית המדרש, ברחוב אבן עזרא בני ברק בליל ל"ג בעומר, בשעה 9.30. לאחר מעמד ההדלקה והריקודים, יתקיים מעמד החלאקה לילדי החסידות ועריכת השולחן הטהור בהיכל בית המדרש.

אשלג: האדמו"ר ימסור בשעה 18:00 שיעור בזוהר אידרא זוטא קדישא מענייני הסתלקותו של רשב"י זיע"א, בבית המדרש אשלג ברחוב שד"ל 4 בבני ברק. בשעה 8 בערב תפילת ערבית, הרבי יעבור לפני התיבה לתפילת ערבית וספירת העומר ואחרי כן יצא לרחבת בית המדרש להדליק את ההדלקה המסורתית בלווי תזמורת. לאחר ההדלקה תתקיים סעודת ההילולא ומעמדי החלאק'ס.

באבוב: האדמו"ר מבאבוב יערוך את שולחנו, ביום חמישי לפנות ערב, בהיכל בית מדרשו בשכונת בורו פארק בברוקלין ויקיים את מנהג 'חץ וקשת'.

באבוב-45: האדמו"ר מבאבוב-45 יערוך את שולחנו ביום חמישי לפנות ערב בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב ה-45 בשכונת בורו פארק בברוקלין.

באד-אישל: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב ברחבת בית מדרשו ברחוב פתחיה 2 בירושלים. ביום חמישי לאחר תפילת שחרית יתקיים מעמד החלאק'ס.

באיאן: האדמו"ר יערוך את ההדלקה המרכזית על גג ציון הרשב"י במעמד רבבות, כמסורת אבותיו, ההדלקה בשעה 20:30 תפתח את אירועי ל"ג בעומר במירון. לאחר מכן יערוך טיש ברחבת ישיבת בני עקיבא. ביום חמישי, לאחר תפילת שחרית, יתקיימו במתחם באיאן מעמדי החלאק'ס.

בוהוש: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בשעה 21:30 בערב ברחבת בית מדרשו ברחוב חגי בבני-ברק. ביום חמישי יערוך האדמו"ר את שולחנו בשעה 17:30.

בוטושאן: ההדלקה ביום רביעי ברחבת בית המדרש ברחוב ישעיהו בבני-ברק, בשעה 21:00.

ביאלא: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול ברח' יעקובזון בירושלים. מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות יתקיימו לאחמ"כ יערך לחיים טיש.

ביאלא בני ברק: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית מדרשו ברחוב ירושלים בבני ברק בשעה 21:00 ובשעה 3:00 בלילה יגיע לאתרא קדישא מירון, לתפילה ליד ציון רבי יוחנן הסנדלר.

ביאלא לעטנשא:‏ האדמו"ר יערוך את הדלקה בשעה 9 בערב, ברחבת הבית מדרש ברח' נהר הירדן 30 בית שמש.

ביאלא פשיסחא: מיד לאחר תפילת מעריב בשעה 20:230, יערך מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש ברחוב אמרי ברוך 26 בבני ברק ולאחר מכם לחיים טיש, למחרת ביום חמישי יעלה האדמו"ר למירון.

ביטשקוב: ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:30 בחצר בית המדרש, ברח' משה הלוי 6 ביפו ת"א ולאחר מכן טיש וחלאק'ס לכבוד הרשב"י.

בית יצחק ספינקא: האדמו"ר יערוך טיש לכבוד ההילולא ביום ראשון בשעה 5:30 אחה"צ בבית המדרש בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין.

בעלזא: ההדלקה ברחבת ביהמ"ד הגדול בקרית בעלזא בירושלים, ביום ד' בשעה 8 בערב. לאחמ"כ תפילת מעריב וספירת העומר ברב עם בהיכל ביהמ"ד הגדול. עריכת השוה"ט למחרת ביום ה' בשעות אחה"צ לפני שקיעת החמה בהיכל הגרויסע שטוב. השנה כשחל ביום חמישי לא עושים חאלאקעס כנהוג בבעלזא שלא מסתפרים ביום חמישי בגלל כבוד השבת.

בערגסאז: הוא יערוך בליל ל"ג בעומר את ההדלקה בחצר בית המדרש ברחוב רבי חייא באלעד. לאחר מכן יערוך האדמו"ר טיש לרגל ההילולא.

ברסלב: הגרי"מ שכטר בכיכר זופניק בשעה 10, שם יוקמו טורבינות לחסידים, לאחר הריקודים ברחבת ברסלב בשכונת מאה שערים, יתקיים סדר לימוד מיוחד ללימוד ליקוטי הלכות. קודם ההדלקה יערך מעמד החלאקס' למאות ילדי החסידות.

גארליץ: ההדלקה תתקיים על ידי האדמו"ר ברחבת בית המדרש דחסידי גארליץ, ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני-ברק, בהשתתפות תושבי השכונה.

דאראג: ההדלקה לאחר מעריב בליל ל"ג בעומר בשעה 9 בערב, ברחבת בית המדרש הגדול ברחוב רבי יצחק נפחא בבני-ברק. לאחמ"כ יתקיים מעמד החלאקס לילדי החסידות.

דברי שלום: המקובל הרה"צ רבי יחזקאל בינג, יערוך את ההדלקה בחצר בית מדרשו, ברחוב בעל שם טוב בבני ברק, לאחר מכן סעודת הילולא בבית המדרש.

דושינסקיא: מעמד ההדלקה לאחר מעריב בשעה 20:00 על ידי האדמו"ר, בחצר ישיבת 'בית יוסף צבי' ברחוב שמואל הנביא בליווי תזמורת. ביום חמישי בשעה 10 בבוקר יתקיימו בהיכל הישיבה מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות. לפנות ערב יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא.

דז'יקוב: האדמו"ר מדז'יקוב יערוך את מעמד ההדלקה ברחבת בית מדרשו הגדול בגבעת זאב בשעה 9:00 בערב.

דז'יקוב- ויז'ניץ: מעמד ההדלקה, ברחבת בית המדרש הגדול דזיקוב ויז'ניץ, יערך בליל ל"ג בעומר בשעה 8:15, לראשונה, בעיר בית שמש, בכיכר הסמוכה לרחובות אמרי נועם – תפארת נפתלי ברמה ג' בקרית דזיקוב ויז'ניץ בבית שמש, תפילת שחרית בשעה 9 בבית מדרשו ברח' בן יעקב בב"ב. לאחר מכן יערוך האדמו"ר טיש לכבוד היום ובמשך היום ישהה האדמו"ר בציון הרשב"י במירון.

דינוב: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו, ברחוב פחד יצחק 30 בביתר עילית, וביום חמישי בשעה 10:00 יתקיים מעמד החלאק'ס.

דעעש: האדמו"ר ידליק בשעה 21:00 ברחבת בית המדרש ברחוב רבי טרפון בבני-ברק, ולאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום.

דעעש-ירושלים: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב ברחבת בית מדרשו ברחוב מירסקי, בשכונת רמות בירושלים.

הורנסטייפל: מעמד ההדלקה, ברחוב בית המדרש 'עמק תפלה' הורנסטייפל, בגבעה ב' ביתר לאחר מעריב, ביום חמישי לאחר שחרית מעמדי החלאק'ס ובשעה 15:00 בצהריים יגיע האדמו"ר למירון.

'העדה החרדית': גאב"ד 'העדה החרדית' הגאון רבי יצחק טוביה וייס, ידליק ברחבת בית מדרשו, ברחוב גבעת משה בירושלים, מיד לאחר תפילת מעריב.

וויטעבסק: לאחר מעריב מעמד ההדלקה, ולאחר מכן מעמד החלאק'ס, בבית המדרש וויטעבסק ברחוב עבודת ישראל בירושלים.

ווערצקי: האדמו"ר השוהה בחו"ל יערוך את הדלקה המרכזית ביום רביעי בשעה 9 בערב בשטח הגדול ברחוב פען בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין. מקהלת מלכות יחד עם הקלידן אליעזר הרשקוביץ עם הבעל מנגן יואלי דוידוביץ יגיעו מהארץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.