צפו: עימות חסר תקדים בין גפני לכהן(וידאו)

במהלך ישיבה של ועדת הכנסת התפתח עימות מילולי סוער בין סגן שר האוצר ליו"ר ועדת הכספים. צפו בתיעוד {"חצוף וגנב קרדיט"}

חילופי דברים קשים בועדת הכנסת: במהלך דיון בועדה התפתח עימות מילולי סוער בין סגן שר האוצר, ח"כ יצחק כהן מש"ס, ליו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני.

גפני הטיח בכהן: "מה עשית? אתה חוצפן. אתה שיך ל'כולנו' לא לש"ס…אתה חתיכת ליצן, תגיד לי דבר אחד שדאגת". כהן מצידו לא נותר חיב וכינה את גפני "חוצפן שגונב קרדיטים".

"אני מתקן את מה שאתה קלקלת", הוסיף כהן. צפו בעימות המלא

https://vimeo.com/160071331

כזכור, זו לא הפעם הראשונה בה מואשם גפני ב"גניבת קרדיט". לפני כחודש יצא ח"כ יגאל גואטה מש"ס במתקפה חריפה נגדו בעקבות דברים שאמר בשבת גיבוש של 'איחוד הצלה' אז עקץ את דרעי כשאמר: "ביבי ודרעי רבים על קרדיט בזמן שאני מעביר מיליונים לישיבות". גואטה תקף: "יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשיה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

בדף הפייסבוק שלו כתב גואטה: "ידידי היקר והמוערך משה גפני! צר לי מאד שבסופו של יום אתה הרודף הגדול אחר הקרדיט, עד כדי כך שבשבת של איחוד הצלה, במקום לדבר בשבחו של האירגון ובמסירות הנפש של מתנדביו, אתה מדבר בשבח עצמך".

גואטה הוסיף לתקוף: "ע"פ דברי קודשו של מרן הרב שך זצ"ל יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשיה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

"ועכשיו שדרעי חילק בתוך חודש מיליארד שקל לשכבות החלשות, גם אם תרכוש נעלי ספורט של אדידס ותרוץ אחריו בכל הכוח בחיים לא תשיג את אריה דרעי עם כל התקשורת והיחצנים שלך".

"גפני, עד שאתה זז אנחנו מתחילים לספור 40 שנה בפעם השניה. ולסיום, שאפו לאריה דרעי הי"ו שקיים את החוק הנורבגי מה שעדיין אצלכם מתמהמה, כנראה מהפחד למי ילך הקרדיט".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הבושה היא שאנשי ג' מובהקים כמו שמוליק ברגשטיין מכרו את נשמתם לדרעי ושות'

    אריה |
    הגב
  2. העימות הזה רק ממחיש לנו לאיזה רמה של סחי ומיאוס פוליטי הגיעו 'נציגנו' ה'מכובדים', בלא לדון לגופו של ענין, ההתנהלות של מר גפני לאחרונה מוכיחה יותר ויותר שהנציגים חושבים שהם באו לכנסת בשביל הכותרות, קשה וכואב, אבל אמיתי בעליל.

    מאיר |
    הגב