אלי פרידמן משלב ידיים עם אלי כהן: "לא רוצים את אבוטבול"

אמש (מוצ"ש) התקיים באולם האירועים 'כינור דוד' בבית שמש, מפגן תמיכה ענק באלי
כהן. אלפים הגיעו להביע תמיכה באלי כהן: "נעשה הכל שבעוד שלוש יממות נהיה אחרי ניצחון", אמרו הפעילים.

במוצ"ש, באולמי כינור דוד, נערך כנס תמיכה ענק המסכם את קמפיין הבחירות של אלי כהן לראשות עיריית בית שמש. למעלה מאלפיים חמש מאות איש הגיעו לכנס, והביעו תמיכתם במועמדותו של אלי כהן לראשות העיר.

איש העסקים ויו"ר עמותת גשר ובני עקיבא העולמית,דניאל גולדמן, אמר:"הערב הזה מסכם את קמפיין הבחירות המוצלח וראיה לכך, היא כמות האנשים שהגיעו להביע תמיכה.
אלי כהן, הוא המועמד הנכון ולא בכדי, שאר המתמודדים הציונים הביעו תמיכה בו לראשות העירייה. אנו בטוחים כי השינוי המיוחל יגיע והעיר בית שמש תחזור להיות
כפי שהייתה לפני הקדנציה הנוכחית בראשות משה אבוטבול"

יו"ר בית שמש חוזרת, אלי כהן אמר בדבריו:"זה רגע מכונן, נעשה הכול כדי שבעוד שלוש יממות נהיה אחרי ניצחון. כי זו מלחמה על הבית. נמצאים איתנו אלו שדואגים
לכל בית-שמש. מי שלא נמצא כאן, דואג לעצמו ולקומץ אינטרסנטים" עוד הוסיף כהן: "לצערי, יש כאן ניסיון להוביל מלחמת דת ולהסתיר את הכישלון הניהולי, והכול תוך כדי הכפשות, הרעלת תושבים ובעיקר ילדים. לא יעלה על הדעת, שאני אגיע לפעילות שטח וילדים יקראו לי 'גוי' 'נאצי' ו'יימח שמך'. בפגיעה בזהות היהודית של תושבי בית שמש היא לא לגיטימית כלל.

יו"ר 'טוב', אהרון סלומון: "מטרתנו כיהודים היא לתקן עולם במלכות ה', ולא עושים זאת במציאת חן בעיני קומץ עסקנים אלא במציאת חן בעיני אלוקים ואדם. שהתדמית של בית שמש תהיה כזו שתמצא חן בעיני כולם. כולנו יהודים ובעזרת ה' האמת תנצח.
כולנו עם אלי כהן".

בתוך כך אמש פוזרו ברמת בית שמש עותקים של מכתב, שכביכול נכתב על-ידי יו"ר 'טוב' לשעבר, אלי פרידמן, בו הוא מביע חרטה על הקמת 'טוב' ועל המהלך האחרון של החבירה לאלי כהן וקורא לציבור בוחרי טוב לתמוך במשה אבוטבול לראשות העיר. אמש, השתתף פרידמן בכנס ובכך הפגין את תמיכתו החד-משמעית במועמדותו של אלי כהן לראשות העיר. אלי פרידמן  הכחיש כל קשר לפשקוויל והביע את מורת רוחו על השימוש בשמו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלי פרידמן כפוי טובה של החרדים שהזמינו אותו לאירועים והוא טיפש שהיום הפסיד אותם

    דוד |
    הגב