"דורסים באופן עברייני את צביונה היהודי של מדינת ישראל"

בעקבות הפרסום אמש ב'אקטואליק' על חילול השבת ההמוני של חברות התחבורה בישראל בחסות משרד התחבורה, מותח ח"כ יואב בן צור מש"ס ביקורת על הממשלה

ראשי המפלגות החרדיות נחשפו בלילה האחרון לפרסום של 'אקטואליק' מאתמול על הגידול המשמעותי בחילולי השבת שמבצעות חברות התחבורה בישראל, ואף יותר מזה – כשהן עוברות על החוק במתן היתרים לאוטובוסים לפעול בשבת שהוכפל משמעותית בשנים האחרונות.

בעקבות חשיפת 'אקטואליק' אמש על חילולי השבת המחפירים בחסות משרד התחבורה, ח"כ יואב בן צור שהזמין את התחקיר מגיב לראשונה ל'אקטואליק'.

יו"ר סיעת ש"ס בן צור אמר ל'אקטואליק' כי "אני מברך את יחידת המחקר של הכנסת על העשייה היסודית וכואב על כך שישנם גורמים הדורסים באופן עברייני את צביונה היהודי של מדינת ישראל ואף מותחים את גבולות הסטטוס קוו".

בן צור הוסיף ואמר כי "כיו"ר סיעת ש"ס בכנסת וכחבר הוועדה למניעת חילולי שבת אמשיך לפעול לחשיפת נתונים בנושא, חיזוק הקשר עם הציבור בשטח, המתלונן חדשות לבקרים על חריגות חמורות בתחום. כמו כן, נמשיך לפעול מול משרדי הממשלה הרלוונטיים על מנת שאלו יגבירו את האכיפה ובעז"ה נצליח להמשיך ולמגר את התופעה ההרסנית הזו של חילולי השבת, הפוגעת בצביון היהודי של ישראל ובביטחונו של העם היהודי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.