כוכב הצפון: אריה דרעי בסלפי עם הנערים (תמונות)

כוכב הצפון: יו"ר ש"ס אריה דרעי ערך סיור נרחב בצפון הארץ וזכה לאהדה רבה בקרב בני הנוער שנשבו בקסמו של היו"ר

בהמשך לביקוריו של יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי ברחבי הארץ סייר אמש בצפון הארץ וזכה לאהדה רבה בקרב כל הזרמים.  תחילה הגיע דרעי  לפתיחת המטה בקרית מוצקין שם כובד בקביעת מזוזה. לאחר מכן, שמע סיקור נרחב מפי יו"ר שס במקום על נתוני ההצבעה בבחירות המקומיות והארציות הקודמות.

דרעי המריץ את הפעילים לפעול ביתר שאת ולהכפיל את כחה של ש"ס בבחירות הקרבות  "ככל שנגדל כך תהיה לנו יותר השפעה ונוכל לעזור לנציגים המקומיים". אמר.

משם יצא יו"ר ש"ס עם פמליתו לתיכון בקריית מוצקין שם התקיים פאנל בנושא הבחירות. במהלך הפאנל  נשאל דרעי בנושא הגיוס, תחבורה ציבורית בשבת וכו .והציג את הקו של ש"ס החברתי תוך כדי שמירה על מסורת וקיום מצוות.

משם המשיך דרעי לעיר צפת שם נפגש לשיחה בארבע עיניים במשך כחצי שעה  עם הרב ירמיה כהן ראש מוסדות אור יקר  ומהרבנים המשפיעים בעיר. הרב כהן בירך את דרעי שיצליח לקדש שם שמיים ולהרים קרן התורה בישראל. דרעי נפגש בעיר אף  עם נוער בסיכון שמע את מצוקותיהם וחיזק אותם.

משם נסע יו"ר ש"ס למטה המרכזי בעיר  למעמד פתיחת המטה וקביעת מזוזה. שם השתתפו יו"ר ש"ס בעיר הר' רונן גנון וסגר"ע הר' נהוראי לחיאני וחברי מועצת העיר מטעם ש"ס.

דרעי נשא דברים בפני הפעילים הנלהבים ואמר "הקב"ה עשה אתנו נס שהפיל את הממשלה כדי שנוכל לפעול למען הציבור למען השכבות החלשות". דרעי בדבריו התייחס לאותם המתפלגים מהעיר צפת ואמר "קרה דבר בישראל דווקא בצפת בעיר של מרו אנשים מתוכנו בשר מבשרינו, אנשים שסייענו להם בכל הכח הלכו בלי להודיע לנו בלי לעדכן מצאו בית אחר, זה לא דרכנו, אנחנו נפתיע בע"ה בצפת, נראה לכולם שמורשתו של מרן ממשיכה.

במהלך מפגש עם חילונים בעיר שאל דרעי את אחד החיילים שם למה אתה בוחר ש"ס?. החייל השיב לו: "כי ש"ס  חושבים על העניים על מחוסרי בית הדאגה הזאת גורמת לי להצביע ש"ס". אמר החייל.

משם נסע דרעי לעיר ליוקנעם למפגש עם הפעילים שם נשא דברים ודרבן את הפעילים לצאת ולהשפיע וכך להגדיל את כח התורה כדי שנוכל להחזיר את כל מה שהממשלה הרעה הקודמת לקחה לנו. דרעי ביקר אף בבית רב העיר הרב ועקנין שבירך את יו"ר ש"ס שיצליח בדרכו. כמו"כ ביקר דרעי באור עקיבא וגם שם ביקר בבית רב העיר הרב אליהו אילוז שחיזק את ידיו.

את סיורו חתם דרעי בעיר חדרה במעמד פתיחת המטה המקומי. דרעי שיבת את יו"ר ש"ס בעיר הר' בועז ביטון הממוקם במקום 13 ברשימת ש"ס לכנסת ואמר  "יש לכם נציג ברשימה תעשו הכל ע"מ שהוא יכנס לכנסת". אמר דרעי.

בביקורו בחדרה נפגש דרעי עם נערים אתיופים. והרחיב בפניהם על דאגתו של  מרן זיע"א אשר מסר נפשו על הקהילה האתיופית והוא זה שפסק שהם משבט דן וע"כ חייבים הם הכרת הטוב למרן.

משם יצא דרעי  לשיעורו של הרב כחלון מזכה הרבים בעיר. שחיזק ובירך את דרעי להצלחה וקרא לתלמידיו לפעול למען תנועת ש"ס. בדבריו אמר הרב כחלון. "מי לא פותח ילקוט יוסף או יביע אומר כדי ללמוד הלכה, כך צריך כך בהנהגה להמשיך בפסקו של מרן זצ"ל", אמר הרב.

צילום: יעקב כהן

דרעי צפון 11 דרעי צפון 10 דרעי צפון 9 דרעי צפון 8 דרעי צפון 7 דרעי צפון 6 דרעי צפון 5 דרעי צפון 3 דרעי צפון 2 דרעי צפון

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הפוליטיקאים מתנהגי כמו ציפורים. בבחירות הם באים עד ליד שלך כדי לאכול. ואח"כ עושים את צרכיהם מלמעלה על ראשנו…פשוט מגעיל.

    יהודי |
    הגב
  2. כל הכבוד רק לו אכפת מהפריפריה לא כמו הצבועים שמכרו את נשמתם לשטן הד"לי

    יהודי פשוט |
    הגב