כוכב נולד: מיילך זילברשלג מדבר

מיילך שמכור לסמארטפון שלך, מסביר איך הוא מתמודד עם השבתות, "בימים רגילים אני יכול למצוא את עצמי בוהה 23.5 שעות במסך. ואז מגיעה השבת. יום חופש, יום של שקט, של עצמך, השיעבוד הגדול ביותר שלי מוצא את עצמו כבוי במגירה צדדית. אין דבר שמשתווה לזה, לא הייתי מוותר על זה בעד שום דבר בעולם".{ טוויטר, פוסטים ושבת }

אלימלך זילברשלג המכונה,'מיילך' הצטרף לפני מספר ימים לחטיבת הדיגיטל של התאגיד הציבורי.

מלך עבד עם ארגון זק"א וניהל את הקמפיינים של הארגון ברשתות החברתיות.

בראיון שהעניק לאתר התאגיד הוא מביע את התרגשותו מהכניסה לתאגיד, "היא משמחת אותי, כיף להיכנס לגוף שהתבוננת בו מבחוץ בתקווה שיביא משהו חדשני ושונה, ואז אתה מוצא את עצמך בתוכו כשותף ליצירה".

 

 

מיילך התייחס לכך שהפך  ל"חרדי ויראלי'" ואמר ,"לפני כשנתיים גיליתי את הפייסבוק והתחלתי לכתוב בשם בדוי, חשוב לי להדגיש כי לא התחזיתי לאדם אחר, שמי היה 'זה למה' ומכאן גם הכינוי בטוויטר. לאחר תקופה שיניתי את שם הפרופיל לשמי ובמשך הזמן ראיתי שאנשים מתחברים למה שאני כותב, לחרדי שמדבר איתם בגובה העיניים ובכלל לדמות הזאת שהיא קצת שונה ממה שהם הכירו. בהמשך הגעתי גם לטוויטר וגם שם די התחברו לקונספט.

הפלטפורמה האהובה על מיילך היא  טוויטר, "ההומור בועט, החדשות מיידיות, הקהל לא פוחד מהאמת והכי חשוב – אתה יכול להיות בן 19 ולהתקוטט עם ח"כ או עיתונאי, גדול ככל שיהיה".

מיילך שמכור לסמארטפון שלך, מסביר  איך הוא מתמודד עם השבתות, "בימים רגילים אני יכול למצוא את עצמי בוהה 23.5 שעות במסך. ואז מגיעה השבת. יום חופש, יום של שקט, של עצמך, השיעבוד הגדול ביותר שלי מוצא את עצמו כבוי במגירה צדדית. אין דבר שמשתווה לזה, לא הייתי מוותר על זה בעד שום דבר בעולם".

על  הפוסטים הכי ויראליים שלו הוא חושב, "הקוראים ברשת מתחברים בדרך כלל לציוצים שמדברים על סיטואציות שכולנו נתקלים בהם יום יום. התייחסות שנונה למשהו אקטואלי יצליח רק אם הוא מצויץ בזמן אמת, הדד ליין קצר מאוד. ציוצים על זוגיות וקשר בין המינים תמיד זורם. הכנתי לכם כמה דוגמאות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.