כותרות בכל העולם: עמוד ענן על גבול ישראל (וידאו)

אות משמיים? בשעה שבישראל עסקו בניסן סמולינסקי ב"מירור", ב"סאן, ב"מטרו" וב"דיילי מייל" בבריטניה התעסקו בסופה שהיה פה על גבול ישראל. {"חיץ בין ישראל לדאעש"}

לא תאמינו, אבל בשעה שבישראל עסקו בניסן סמולינסקי ב"מירור", ב"סאן, ב"מטרו" וב"דיילי מייל" בבריטניה התעסקו בסופה שהיה פה על גבול ישראל.

לפני כשבועיים פורסם פה סרטון שמציג סופה שהשתוללה ונשארה "תקועה" על גבול סוריה-ישראל.

בכותרות נטען כי מדובר בענן אבק וגשם שנשלח בידי אלוקים כדי לשמש חיץ בין ישראל לדאעש. הסערה הענקית נעצרה על גבול סוריה ולא חדרה לרמת הגולן. הדיווח הזה שלא זכה לכותרת באף עיתון נחשב בישראל, זכה לכותרות בכל העולם, חיילים צילמו את תופעת הטבע המעניינת, כך למשל בעמוד הפייסבוק של Israel News Online, ניפקו השערה כי מדובר בנס מוקדם של חנוכה.

בפוסט שהעלו בעמוד נכתב כי "ניתן לראות שהסערה המוזרה לא חוצה את הגבול לתוך ישראל והיא משמשת חיץ בין דאעש לישראל", והם מזמינים את הגולשים לתת הסברים למה שרואים שם. אחד המאמינים כתב בתגובה: "זו בהחלט התערבות מאלוקים. אלוקים מגן על ישראל. אמן!". אחר, סקפטי, הוסיף: "מצטער לבאס, אבל זו פשוט תופעה שגרתית של מזג אוויר. אל תקפצו למסקנות".
האם מדובר באות משמיים שמסמן לנו את השקט בגבול הצפוני מאז פרוץ מלחמת האזרחים בסוריה? ייתכן מאוד.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חילולי שבת – לא מפגינים
  מתווה הכותל – לא מפגינים
  דיור לא מספקים – לא מפגינים
  ריב מקומי ופוליטי של ר"ע עם צבי ביאליסטוצקי – מ ל ח מ ה

  מאבקים כמו בערד יש בבני ברק בכמויות, מדוע בבני ברק זה מותר ובערד אסור?

  האם זה אותו ביאליסטוצקי שלקח את הרבנים מבני ברק לבית המשפט?

  רגע רגע בוא נזכיר לאלו את המאבקים בבתי וורשא, שם הם לא התפרצו לבית כנסת שטיבלאך במאה שערים באמצע התפילה וחוללו שם הרס?! צבועים נמאסתם!

  שנים חיכינו שיבוא היום שיגמרו החתונות מוקדם ברוך השם זה התחיל מה יהיה עם הרעש של התזמורת צריך לטפל בזה דחוף. לאחר כמה ימים של סערת ערד הגיע הזמן לעשות חושבים, האם באמת אין עוד נושאים הקשורים בשבת בתי כנסת ואידישקייט שצריך דחוף דחוף דחוף לכנס ציבור ולזעוק, להוציא המונים לרחובות, אלא איזה וויכוח טפל על מי שיתפללו בבית הכנסת המריבה בערד? אסור לשכוח, לא החילונים מבקשים להתפלל בבית הכנסת בערד, המאבק הוא פוליטי, ראש העיר מבקש לשרת את תומכיו שהם חרדים שסולקו מן המקום על ידי בריונים, ועל זה הופכים את העולם קוראים למלחמה, ואילו כל כך הרבה נושאים שצריכים היו לזעזע כל יהודי, דוחים הצידה כלל לא רוצים לשמוע ולעסוק בהם.

  אין מי שמזיק ליהדות החרדית יותר מן הנציגים החרדים העמלקים המציגים אותנו, בצעדים שכל כולם הרס וחורבן, הם חושבים שהם נאבקים על יהדות ולא קולטים כי הם הורסים את עתידה של היהדות החרדית ובונים שלטון ששם לא יהיה לנו את החצי והרבע ממה שיש לנו היום.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ישתבח שמך לעד
  אין נוקפים אצבע מלמטה אלה אם מכריזים עליה מלמעלה..

  עודד ימין |
  הגב