כחלון: "אם יהיו בחירות – נרוץ עם הליכוד"

שר האוצר ויו"ר מפלגת כולנו משה כחלון אמר הערב (שלישי) כי "החלטנו שבמידה ויוקדמו הבחירות לכנסת ה-22, מפלגת כולנו תרוץ ברשימה משותפת עם הליכוד לבחירות. מפלגת כולנו תמשיך להיות מפלגה חברתית, ימנית, לאומית וממלכתית ותשמור על הערכים שלשמם קמנו"

שר האוצר ויו"ר מפלגת כולנו משה כחלון אמר הערב (שלישי) כי "החלטנו שבמידה ויוקדמו הבחירות לכנסת ה-22, מפלגת כולנו תרוץ ברשימה משותפת עם הליכוד לבחירות. מפלגת כולנו תמשיך להיות מפלגה חברתית, ימנית, לאומית וממלכתית ותשמור על הערכים שלשמם קמנו".

מוקדם יותר, מזכירות הליכוד אישרה את הצעת ראש הממשלה להקפיא את הפריימריז לראשות המפלגה ולרשימה ולשריין 4 מקומות למשה כחלון וכולנו במידה ויהיו בחירות מוקדמות. ההחלטה טעונה את אישור מרכז הליכוד. חברי הכנסת מיכל שיר ואריאל קלנר הצביעו נגד.

מזכירות המפלגה שהתכנסה לפני זמן קצר אישרה את הצעתו של בנימין נתניהו, לפיה מפלגת כולנו תקבל ארבעה מקומות במפלגה במידה ויהיו בחירות.

המקומות ששוריינו הם חמישי לכחלון (מקומו של גדעון סער שירד למקטם השישי) מקום 15, 29 ו- 35.

בתוך כך השריון של נתניהו שהיה מיועד לבן דהן בבחירות האחרונות בוטל.

נתניהו הודיע שהליכוד יקבל 40, אך שיריוני כולנו נגמרים במקום 35, מה שמלמד כי בכולנו לא חושבים שהליכוד יקבל יותר מ35 מנדטים.

מוקדם יותר, חברי הכנסת מיכל שיר ואריאל קלנר מהליכוד הגישו לפני זמן קצר עתירה לבית הדין של הליכוד, נגד קיום הדיון היום במזכירות הליכוד בנושא שילוב ״כולנו״ במפלגה, מאחר ואך ורק למרכז הליכוד יש את הסמכות לשנות את חוקת המפלגה, או לאפשר שריון של גוף פוליטי נוסף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.