סער מצהיר כי לא יתמודד בפריימריז בליכוד

בעוד סער מצהיר כי לא ישתתף בפריימריז בליכוד, אותה כינה "תיאטרון בובות", חושף היום שר האוצר משה כחלון כי הוא בקשר עם גדעון סער לקראת אפשרות של איחוד כוחות לקראת הבחירות הבאות. {מפץ פוליטי}

לקראת מפץ פוליטי בגוש המרכז-ימין? במקביל לדיווחים על כוונת גדעון סער להקים מפלגה חדשה שתתמודד בבחירות הבאות, מצהיר היום שר האוצר ויו"ר 'כולנו', משה כחלון, כי ישמח לרוץ ביחד איתו בבחירות. במקביל, סער עצמו צייץ היום כי לא יתמודד בפריימריז בליכוד.

כזכור, בשבוע שעבר דווח כי גדעון סער שוקל לאחרונה ברצינות אפשרות של הקמת מפלגה חדשה אשר תתחרה מול מפלגת הליכוד בבחירות הבאות. על פי הדיווח, סער בודק מהי האפשרות הטובה מבחינתו לחזרה לכנסת, כאשר בין היתר הוא בודק אפשרות של הקמת מפלגה עצמאית.

בחדשות 10 דווח כי סער בוחן בחודשים האחרונים את האפשרות שלא לחזור למפלגת הבית שלו, אלא להקים אכסניה חדשה. הגורמים שסיפרו זאת לערוץ הבהירו כי מדובר במהלך אותו סער החל לבחון הרבה לפני שנודע על כוונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו להקדים את הפריימריז בליכוד לתקופה הקרובה.

היום, בתגובה לשאלת עמית סגל מחדשות 2 האם "בהנחה שנתניהו יצליח לקיים את הפריימריז בעוד 5 דקות בערך כפי שהוא מתכנן, אתה עשוי להתמודד בכל זאת?", השיב סער כי "התשובה בגוף השאלה. בתיאטרון בובות אני לא נוהג לשחק. מאחל הצלחה לנתניהו בהתמודדות, כמו גם לשאר השחקנים בהצגה".

במקביל, בראיון לרינה מצליח ברדיו ללא הפסקה אמר היום שר האוצר משה כחלון כי הוא מנהל מגעים עם גדעון סער בנסיון להביא לאפשרות של איחוד ביניהם ולריצה משותפת במסגרת מפלגה אחת בבחירות הבאות לכנסת.

במענה לשאלתה של רינה מצליח: "יש מצב שתרוץ עם גדעון סער בבחירות הקרובות?" ענה שר האוצר משה כחלון: "ברור". בהמשך הוסיף כחלון: "הלוואי שיסתדר עם גדעון סער, הוא איש ראוי".

כזכור, בכנס פעילים שנערך לאחרונה הצהיר סער על כוונתו לשוב לפוליטיקה. "בכדורסל פסק זמן לוקח דקה, בחיים הפוליטיים בערך שנה", רמז סער בנוגע לתכניותיו. על פי ההערכות, צפוי גדעון סער להתמודד כבר בפריימריז הקרוב של מפלגת השלטון לכשיתקיים.

גדעון סער עצמו צייץ אז בתגובה בטוויטר: "לשואלים: לא הודעתי בשבוע שעבר על תום פסק הזמן. אמרתי, ולא בפעם הראשונה, שטיבו של כל פסק זמן – להסתיים. כשזה יקרה – כולכם תדעו זאת. ממני". בהמשך נשאל סער בראיון לקול ברמה מה קורה עם ילדו דוד, ששימש כנימוק הרשמי לפנטילת פסק הזמן מהחיים הפוליטים.

גדעון סער ענה כי "דוד היה בשבוע שעבר היה בן שנה ושמונה חודשים, הוא ילד שמח ונבון וטוב לב ואני מאושר שאני יכול לחוות הורות בצורה כפי שתכננתי שהודעתי על פסק הזמן בספטמבר. אני הודעתי שאני לא לוקח פסק זמן לחודש או חודשיים.

"אחרי 20 שנה של שירות ציבורי וחיים מאוד אינטנסיביים ודינאמים ורציתי זמן שונה ותקופה שונה עבור המשפחה שלי והתקופה הזאת עוד לא הסתיימה. אני לא חושב שזה יקרה בתקופה הקרובה, בסופו של דבר אני מעריך שגם פסק הזמן הזה יבוא לסיום"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.