כחלון ל'אקטואליק': "מפלגה זה דרך"

בצל השמועות על פיטורו של גלנט, שר האוצר משה כחלון אומר בראיון ל'אקטואליק': "מפלגה זה דרך". צפו

בצל השמועות על פיטורו של גלנט, שר האוצר משה כחלון אומר בראיון ל'אקטואליק': "מפלגה זה דרך".

בכניסה לחדר ישיבת סיעת כולנו, השיב השר כחלון לשאלת 'אקטוליק' האם מפלגת כולנו תישאר שלמה עד הבחירות, "ברור שהמפלגה תישאר שלמה, מפלגה זה דרך, מפלגה זה לא אנשים".

צפו: כחלון משיב לכתבנו


לשאלתנו, האם גם מספר 2 השר גלנט ישאר במפלגה השיב השר: "ברור לחלוטין, אנחנו מאוחדים".

.

מוקדם יותר, פרסמנו כי שר האוצר ויו"ר כולנו משה כחלון, צפוי להודיע היום על "צעדים דרסטיים" כנגד שר השיכון יואב גלנט, חבר מפלגת כולנו, בשל תוכניתו החשאית של גלנט לערוק לליכוד.

ל'אקטאוליק' נודע כי בכנס שקיים גלנט יחד עם חברי סיעת הליכוד בנתניה, סיפר גלנט על תוכניתו לערוק לליכוד ולהיכנס למשבצת הביטחונית בליכוד במקומו של יעלון.

 

אחד הנוכחים, ידידו של כחלון, נדהם למשמע הדברים שנחשבים "כבגידה", יצר קשר עם כחלון ועידכן אותו בהתפתחויות, כששמע כחלון את המידע הוא רתח מזעם.

גורמים בכולנו אומרים ל'אקטאוליק' כי שר האוצר משה כחלון, שעד כה חרק שיניים, שוקל לפטר את השר הסורר, או לכל הפחות להעמיד אותו במקומו למען "יראו ויראו".

 

 

"לא ייתכן ששר מטעם מפלגת כולנו חופר מנהרות מתחת לגבו של היו"ר", אומר ל'אקטואליק' בכיר במפלגה, גורמים במפלגת 'כולנו' אומרים כי ייתכן ושר האוצר משה כחלון יציב לגלנט 'דד ליין', לפיו הוא מצהיר, כי הוא יחדל מאמירות שנויות במחלוקת על עתידו הפוליטי.

 

בשבוע שעבר, פרסם יואב גלנט תכנית חדשה לדיור במזרח גוש דן, מבלי לעדכן את שר האוצר בתוכניות מה שהעלה את מפלס המתיחות בין השניים, "כחלון זועם על גלנט שהציג את תכניתו ללא תיאום עימו וללא קרדיט", מסרו המקורבים.

 

במערכת הפוליטית טוענים כי החלטתו של גלנט לפרסם את התוכנית הגרנדיוזית, היא הוכחה לכך שגלנט שובר ימינה ורוצה להצטרף לליכוד על המשבצת הביטחונית, במקומו של שר הבטחון לשעבר משה בוגי יעלון.

 

גלנט עצמו מכחיש את הדברים המיוחסים לו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.