כחלון: "לא אתן שיפגעו בקצבאות הילדים"

השר משה כחלון מסכם את יומו הראשון במשרד האוצר ומצהיר: "אני בעד קצבאות הילדים, לא אתן שיפגעו או יקצצו בהם"

שר האוצר החדש, משה כחלון, מסכם את יומו הראשון במשרד האוצר. בסטטוס שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו כותב כחלון: "היום היה היום הראשון שלי במשרד האוצר. עבדתי קשה מאוד בכדי להגיע לכאן ואני מבטיח שאעבוד קשה אפילו יותר עכשיו שאני כאן.

אני מביא איתי לתפקיד תפיסת עולם חדשה. באתי למשרד האוצר כדי לשים את האדם במרכז. הכלכלה היא חשובה, חשובה מאוד, אבל היא נועדה לשרת בני אדם ולא להיפך.

בכל פעם שאומרים לי שלקחתי על עצמי משימה גדולה, אני אומר שלא משנה גודל המשימה אלא עם מי אתה עושה אותה ואני בטוח שעובדי משרד האוצר יעמדו לצידי ויחד נוכל לעמוד בה בהצלחה.

יש משפט שאומר שאמיץ מת רק פעם אחד, פחדן מת כל יום. אנחנו נמצאים במצב חברתי לא טוב, הפערים החברתיים מעידים על קבוצות שלמות באוכלוסייה שאין להן היום עתיד, אך זו לא גזירת גורל".

שר האוצר מבהיר: "עלינו לשנות את הכיוון של הספינה. הכלכלה שלנו זקוקה לקצת יותר חמלה והתחשבות. תמיד קל יותר לקחת מהחלשים – המחשבון סופג הכל, אין בעיה לחתוך בשנייה את קצבאות הילדים".

"במהלך המו"מ תקפו אותנו על קצבאות הילדים ואני אומר לכם כאן – אני תומך בקצבאות הילדים. אני לא מוכן שבמדינה שאני מכהן בה כשר ילד אחד יאכל והשני יסתכל עליו רעב. לא במשמרת שלי. אנשים צריכים לעבוד ולהתפרנס בכבוד. אנשים צריכים להגיע הביתה עם חיוך ולצאת עם חיוך". סיכם השר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.