כחלון מאיים: "לא אאפשר השתוללות כלכלית"

שר האוצר משה כחלון מפגין שרירים, בצהריים הוא התייחס בישיבת סיעתו "כולנו" למשבר ואמר כי "לא אאפשר השתוללות כלכלית, מדינית ובטחונית". כחלון אמר כי הוא מצפה לתשובה מ"ישראל ביתנו" {מגעים קדחתניים }

ספין או משבר? שר האוצר משה כחלון מאיים שלא לאשר את הפנסיות של העולים מרוסיה. בשעה זו נועדים צוותי המו"מ בניסיון לגשר על הפערים, במידה ולא יצליחו ראש הממשלה יתערב מול כחלון ויסגור את ההסכם בעצמו.

בנימין נתניהו לא נשמע לחוץ ואמר,  "המו"מ לא קרס. למו"מ יש עליות וירידות. אני כבר לא יכול לספור כמה משאים ומתנים ניהלתי. זה דורש מאמץ. תמיד יש משברים ופיצוצים וזה לוקח זמן".

לעומת זאת, שר האוצר משה כחלון מפגין שרירים, בצהריים הוא התייחס בישיבת סיעתו "כולנו" למשבר ואמר כי "לא אאפשר השתוללות כלכלית, מדינית ובטחונית".  כחלון אמר כי הוא מצפה לתשובה מ"ישראל ביתנו" וכי משרדו הציע תקציב של בין 1.3 ל-1.4 מיליארד שקל – הכולל 350 מיליון שקל לקשישים, תוספת שכבר מתוקצבת בתקציב. כלומר מדובר בתוספת של כמיליארד שקל. "הסכום מגיע לאותן מטרות לפי עקרונות של צדק חברתי וחלוקתי ויחול על כלל הזכאים או על אף אחד. או כולם או אף אחד לא", אמר.

דר

כחלון הוסיף: "בתקציב האחרון כבר הוספנו חצי מיליארד שקל לקשישים כלומר תוספת של 150 שקל בחודש לבודד ו-500 שקל לזוג קשישים. כולנו לא תאפשר השתוללות בתחום כלכלי מדיני ובטחוני. היא לא תאפשר פגישה בשיוויוניות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.