כחלון מבהיר: לא נתאחד עם הליכוד

שר האוצר מכחיש כי הוא מקיים מגעים עם מפלגת הליכוד לאיחוד כוחות עם מפלגת כולנו. משה כחלון טען כי הליכוד אינו נוהג בדרכה החברתית של כולנו. {קץ לשמועות}

בפוסט שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו דקות ספורות לפני כניסת השבת, הבהיר שר האוצר משה כחלון כי לא מתנהלים כל מגעים בין מפלגתו – כולנו, לבין גורמים במפלגת הליכוד כדי להביא לאיחוד בין המפלגות ולריצה משותפת שלהם במערכת הבחירות הבאה.

כחלון טען בהודעה שפירסם כי "בשבועות האחרונים גורמים בעלי אינטרסים שונים בליכוד מפריחים לאוויר שמועות וספינים שמטרתם לייצר מצג שווא שמפלגת כולנו נמצאת במגעים לאיחוד עם הליכוד". לדבריו, "חזרתי לחיים הפוליטיים בכדי לשנות ולתקן עוולות חברתיות שהנציחו כאן אי שוויון והביאו לפערים חברתיים בלתי נסבלים".

בהמשך ציין את הישגי מפלגתו בתחום החברתי: "מפלגת כולנו מובילה שינויים חברתיים שלא נעשו כאן במשך עשרות בשנים. העלאת שכר חיילי החובה, העלאת קצבאות השלמת הכנסה לקשישים, הסכם שכר היסטורי שמטיב עם העובדים החלשים, רפורמת הדיור לזוגות הצעירים "מחיר למשתכן" והפחתת המיסים עבור אזרחי ישראל הם רק חלק מהרשימה".

כחלון תקף את הליכוד וטען כי זו אינה מפלגה חברתית כאשר הבהיר כי "אין לנו שום כוונה להצטרף למסגרות פוליטיות שבחרו לנהוג בדרך אחרת שאינה דרכנו. להיפך, אם מישהו כל כך מאמין בדרך שלנו הוא מוזמן להצטרף אלינו", הזמין בנדיבות שר האוצר המכהן.

לסיום הצהיר השר כחלון: "אנחנו נמשיך לעסוק בנושאים שלשמם הקמתי את מפלגת כולנו. הם חשובים לכל אחת ואחד בחברה הישראלית יותר מכל אינטרס כזה או אחר".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.