"אני לא מאושר מההסכם עם החרדים" (וידאו)

בריאיון ראשון מאז ההסכם הקואליציוני מתייחס שר האוצר המיועד להעלאת מס הרכישה למשקיעים ומדבר על המפלגות החרדיות. צפו

שר האוצר המיועד ח"כ משה כחלון  מבטיח "לא לפגוע בקונים או בשוכרים". בריאיון ראשון ל"פגוש את העיתונות" מאז ההסכם הקואליציוני שחתם עם נתניהו, הוא אומר: "הגענו לממשלה כדי לפתור את בעיית הדיור בבנייה, לא במיסוי".

 

צפו בראיון עם כחלון – באדיבות עם רשת

"אני אומר לציבור – המתינו בסבלנות עם קניית הדירה", הוא הבהיר. לדבריו, מס רכישה גבוה יכול לעזור לשוק הרוכשים "כי הוא ירחיק משקיעים. כמעט 25% מהרוכשים של דירות שניות הם משקיעים. צריך לפנות אותם מהשוק. המתינו בסבלנות. נשב עם אנשי המקצוע ונקבל החלטה. זה לא יהיה 20%, 20% זה גבוה מדי".

על השותף ישן -חדש הוא אמר: ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא "בעל ברית בלתי רגיל בנושא הדיור".

כחלון נשאל על סוגיית התחבורה הציבורית בשבת: "אני חושב שזה נכון ואמרתי את זה. זה נושא חברתי".

על המשא ומתן הקואליציוני, ולאפשרות של הקמת ממשלה בת 61 חברי כנסת במידה ונתניהו לא יוכל לצרף גם את ישראל ביתנו לקואליציה הוא התייחס ואמר. "אני חושב שממשלת 61 היא רעה, בטח מול האתגרים שמחכים לנו", אמר. "ואני מאמין שתהיה לנו ממשלה רחבה יותר. צריך לעשות הכול כדי שנתניהו ירכיב ממשלה רחבה".

על הסיכום בינו לבין נתניהו, לפיו כל רפורמה באמצעי התקשורת תהיה כפופה לאישורו, אמר כחלון כי "אני תומך בתקשורת חופשית ואני לא חושב שנתניהו הולך להצר צעדיה של התקשורת".

עוד הוא הוסיף: "אני לא מאושר מכל ההסכמים שחתמתי עליהם. אבל השותפות היא כזו שכל אחד תורם את החלק שלו ולכל אחד יש את מה שחשוב לו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני השמאלנים מצאו את הלפיד החדש
    ה ירחם עלינו הוא אדם מאוד חלש הם ישתמשו בו נגדנו

    דוד |
    הגב