כחלון: "מוכן לפנות את הכיסא עבור בוז'י"

יו"ר 'כולנו' בראיון ל'ידיעות אחרונות': "מוכן לשלם מחיר פוליטי יקר עבור הקמת ממשלת אחדות. מבחינתי לוותר על הכיסא למען בוז'י"

בדרך לממשלת אחדות? יו"ר מפלגת 'כולנו', שר האוצר משה כחלון, מבהיר בראיון ל'ידיעות אחרונות' כי הוא מוכן לשלם בחיר גבוה עבור צירופה של מפלגת 'המחנה הציוני' לממשלה.

בראיון,שיפורסם במלואו מחר, אומר כחלון כי הוא מוכן אפילו לפנות את כיסאו לטובת ממשלת אחדות.

במהלך הראיון נשאל כחלון על תכניותיו העתידיות והצהיר כי אין בכוונתו לשוב לליכוד. יחד עם זאת חלק כחלון שבחים לגדעון סער ואמר כי הוא אינו שולל את האפרות לשיתוף פעולה עתידי ביניהם.

כזכור, לפני כשבוע וחצי חשף העיתונאי בן כספית ב'מעריב' כי רה"מ בנימין נתניהו האיץ את המגעים מול הרצוג בניסיון להביא לצירופה של מפלגת המחנה הציוני לממשלה.

בבית היהודי לא נשארו אדישים לנוכח הדיווחים והבהירו כי כניסה של הרצוג לממשלה תוביל לפרישתם המיידית. "אם ראש הממשלה יכניס את המחנה הציוני לממשלה – נשב באופוזיציה", אמרה שרת המשפטים, אילת שקד, לערוץ 2.

ואילו ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב לפרסומים וטען כי צירוף המחנ"צ לממשלה הוא בבחינת פשע, גניבה ובגידה. "יש עיתונאים שנהנים להשתעשע ברעיונות. ברעיונות בלתי אפשריים. מילא הבית היהודי, אבל אין סיכוי שדבר כזה עובר בליכוד.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא איש ערכי ואני מקשה לראות אותו עושה מהלך כזה שאינו אלא בגידה באמון שנתנו בו בוחריו הרבים. שמועות כאלה מתאימות לפוליטיקאים קטנים וחסרי חוט שדרה ציבורי ולא למנהיג כמו נתניהו".

לטענתו, "הציבור עוד לא שכח את מערכת הבחירות האחרונה ואת ההתגייסות המאסיבית מאוד של גורמים רבים להחלפת השלטון. למרות זאת העם הוכיח בריאות ונאמנות לדרך הימין והציונות, לערכי ההתיישבות ולשלמות הארץ ובחר בהמשך שלטון הימין…גניבת השלטון והקמת ממשלת שמאל, אם חלילה תתרחש בכל זאת, תהיה פשע שיסמן את סוף עידן נתניהו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.