כחלון מצהיר: "העלאת תעריפי החשמל – רק בידי רשות החשמל"

שר האוצר משה כחלון ציין כי הוא מנוע מלעסוק בפתיחת הסכם אספקת הגז הטבעי, דבר שנטען כי יוזיל את מחירי החשמל, משום שהוא נמצא בניגוד עניינים. כחלון הדגיש כי למרות הטענות, המחירים דווקא יורדים

שר האוצר משה כחלון התייחס הבוקר לגל ההתייקרויות בכלל ולהתייקרות החשמל בפרט, בראיון  לרשת ב', ואמר כי העלאת תעריפי החשמל לא נמצאת בידיו, אלא בידי רשות החשמל. בריאיון הדגיש השר כי למרות הטענות, המחירים ירדו. "מדד יוקר המחייה יורד, כשהמדד יורד, המחירים יורדים", אמר כחלון.

שר האוצר ציין כי הוא מנוע מלעסוק בפתיחת הסכם אספקת הגז הטבעי, דבר שנטען כי יוזיל את מחירי החשמל, משום שהוא נמצא בניגוד עניינים. כחלון מנה כמה שינויים שקרו לטובת האזרחים בהם עליית שכר המינימום, ירידה של מחירי הדלק ועוד. "המצב של האזרח השתפר משמעותית. אנחנו נמשיך להוריד מכסים והמאבק בחברות נמשך", אמר כחלון.

השר התייחס גם לחוק גירוש משפחות המחבלים שעורר סערה בדיון הציבורי ובכנסת ואמר כי יתמוך בכל חוק שיפגע "ברוצחים שפוגעים באזרחי מדינת ישראל". כחלון הדגיש כי מפלגתו תתמוך בכל חוק שיהיה מתואם עם כוחות הביטחון ועם מערכת המשפט. "שבני המשפחות ישמרו את הטרוריסטים בבית, גם המשפחות צריכות לקחת אחריות", אמר.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.