כחלון סייר באסף הרופא

השר נפגש עם ראשי הארגון בעת סיור משותף בבית החולים 'אסף הרופא'. הסיור התקיים כחלק מפעילות הארגון במחלקות בית החולים, להביא את שמחת החג ללבבות המאושפזים

השר נפגש עם ראשי הארגון בעת סיור משותף בבית החולים 'אסף הרופא'. הסיור התקיים כחלק מפעילות הארגון במחלקות בית החולים, להביא את שמחת החג ללבבות המאושפזים.

ארגון 'רפואה שלמה' הפתיע את מטופלי בית החולים 'אסף הרופא' והגיע עם צוות מתנדבים והרבה שמחה להכניס את אווירת חג הפורים גם למחלקות הקודרות ביותר. הארגון, אשר עוסק בייעוץ רפואי והכוונת מטופלים בנשיאות הרב יוסי מרגלית, סייר לאחר מכן במחלקות השונות בליווי שר האוצר, אשר הביע את התפעלותו מהארגון וציין כי: 'פעילות ענפה שכזו ראויה לכל אות הוקרה, לארגון כולו ובמיוחד לעומד בראשו, הרב יוסי מרגלית'.

עם כניסת עשרות המתנדבים, הוארו מסדרונות בית החולים בן רגע. בלונים ומארזים אישיים חולקו לכל מטופל ומלווה והוסיפו שמחה במחלקות. ניחוחות המאפים הרחיבו את הלב ודברי המתיקה שנארזו במיוחד עבור החולים פזרו צבעוניות והעלו חיוך על כל פנים.

לאחר שעות פעילות ארוכות, המשיך הרב מרגלית וצוות הארגון בסיור במחלקות בית החולים השונות. לסיור נלוו נציגי ההנהלה בראשות המנכ"לית ד"ר אסנת לבציון והסגל הבכיר שהגיע עימה.

שר האוצר משה כחלון, שהיה אורח בית החולים ובחר להצטרף לסיור, התרשם עמוקות מפעילות ארגון 'רפואה שלמה' ומעשייתו הבלתי פוסקת של הרב מרגלית העומד בראשו. לאחר שיחה ממושכת של השניים סוכם על שת"פ בהמשך הדרך אשר יביא תקווה ורפואה שלמה בעז"ה לכל הזקוק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.