הנפט מא"י והברכה הפלאית של האדמו"ר שמניבה מיליונים • צפו בראיון וידאו נדיר

בשבוע האחרון הוכתר טוביה לוסקין כאיש השנה של ישראל, ומבחינתו זה רק תחילת הדרך, זה למעלה מ-25 שנים שומע טוביה לוסקין שאין סיכוי לחפירות שלו לחיפוש הנפט בחברתו "גבעות עולם", אבל טוביה המשיך לחפור בהר הסמוך לראש העין, ואפילו משפחתו ניסתה להניא אותו מהמשך ההשקעה האדירה וביזבוז הכסף העצום על חיפוש אחר הכסף השחור הוא הנפט, אך הוא לא ויתר מאחר ואמר כי הוא מצוייד בברכת הרבי מלובאוויטש שאכן יש נפט בארץ הקודש, ואף הודה שכדי לעשות מהלך כזה צריך להיות קצת משוגע.

הכל התחיל כשבערב פסח בשנת 1990, הגיע טוביה לוסקין אל הרבי מלובביטש וסיפר לו על פסוק שמצא בחומש, שמכוון למאגר נפט בארץ הקודש. הרבי בירכו ואמר לו לצאת לדרך: "אם הרב לא היה נותן את ברכתו לא הייתי מגיע. ברכתו של הרב הביאה אותי לפה. אני לא משוגע", לוסקין מחזיק בידיו בקבוק קטן שיש בו נפט אשר נחפר מארץ ישראל ואומר בגאווה: "זהו נפט שמגיע מ-4 קילומטרים בתוך בטן האדמה. היו פה אנשים מטקסס שלא האמינו כמה הנפט הזה משובח זהו נפט טהור ונקי, נפט כשר".

את המשך הסיפור איך האיש מצא נפט תצפו בראיון וידאו שהוא מעניק לערוץ 10, וגם מדבר על כך שיש משקיעים שאינם מרוצים ורוצים כבר לקבל רווחים מהחברה שמרויחה למעלה ממיליון דולר בחודש מהנפט הישראלי, ואומר שהמטרה היא להמשיך ולחפש נפט נוסף בעוד מקומות וזאת היתה מטרת ההשקעה:. "המשקיעים האלה הם שליליים, אכזריים ומטיחים שקרים בפנים שלי", אומר לוסקין ומאמין בביטחה: "שלכל יהודי יש הזכות להיות מיליונר, אני רוצה שכולם יהנו מהרווחים, אבל כולם חייבים לחכות וקצת סבלנות.

צפו בכתבה – באדיבות ערוץ 10

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמר הנפט הזה ישב באדמה כמה מליוני שנים ….
  כנראה בטעות , ביטוי שבא לאמר הרבה זמן ..
  אחד שמאמין ברבי לא יאמין בתורה הקדושה ?!
  חזק ואמץ ר' טוביה !! קידוש ה' של ממש !

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מריח כמו מיחזור של יוסל גוטניק שגם הוא כביכול קיבל יעוץ מהרבי.
  אגב מטעם מי הוא נבחר לאיש השנה?….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב