כך "בקהילה" העלים ילדות • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': השמועה שמסעירה את הברנז'ה, ומי מציק למשפחת היחצ"ן, אנשי הפרסום שקפצו לפאפוס, ובכירי מחלקת השיווק שבילו ברודוס

לא מייגן ולא הארי: בשבועות האחרונים נערך בקליינע יחד עם "הועדה המארגנת" לרגל שמחת בית בקליינע המתוכננת בסוף החודש. בעוד הרעייה מתזזת בין רשתות הבגדים ומאיימת להכניס את חשבון הבנק לגרעון, ובין קדחת הקניות לשיגורי הפושים, בקליינע התיישב לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע:

שמועה התרוצצה השבוע במסדרונות אחד מהעיתונים, על איש ברנז'ה שעוזב מקום עבודה א' למקום עבודה ב'. לבקליינע נודע כי אין ממש בשמועה המבוססת.

אחד העובדים ביומונים החרדים, העלה באחרונה פוסט מעניין ברשת חברתית, ובו חשף בגלוי את מספר הטלפון של אדם שמנסה להציק לרעייתו. מפאת הכבוד הרב שאנו רוכשים לגולשים ולגולשות, לא נעלה צילומי מסך.

עיתון 'בקהילה' מצרף מזה תקופה ארוכה חוברת קומיקס לילדים, שבה מופיעים איורים מרהיבים של ילדים. ילדות? מאן דכר שמיה, השבועון הולך בעקבות  רוח ישראל סבא (המודיע) והמחמיר תבוא עליו ברכה. וכך יצא שגם בגינת ענק עמוסה, היו בנים בלבד.

בציוץ של העיתונאי אריה ארליך, רמז ארליך שהעיתונאי יהודה שלזינגר מישראל היום, עובד עבור התכנית של אמנון לוי. שלזינגר וארליך התכתשו בטוויטר, כאשר שלזינגר הטיח באחרון שאף הוא תרגם באידיש כתבה ליאיר שרקי בערוץ 2, שהוציאה את המגזר החרדי באור מכפיש. יממה לאחר מכן התארגנו בכירי הברנז'ה החרדית והחלו בקמפיין מתוזמן כנגד "הפנים המכוערות" של אמנון לוי.

קוראי השבועון "משפחה" גילו השבוע כי שר החינוך נפתלי בנט, יוצא באופן רשמי בהתקפה חסרת תקדים על תגובתה הרפה של הממשלה לתקיפות ברצועה. "צריך לנקות את עזה אחת ולתמיד", אמר בנט לכתב הצבאי של משפחה, אליעזר שולמן, שאמנם שמע כנראה את הדברים מבנט, אלא שזה ביקש שלא לצטט את הדברים בשמו אלא בשם "שר בכיר", אך בעיתון – צוטט בשמו. שולמן התנצל פומבית על התקרית המביכה.

והיו גם השקות: המונים מתושבי העיר ב"ב נהרו לטקס פתיחת הסניף החדש של רשת הענק "פוד אפיל" במרכז רחוב רבי עקיבא:

בכירי קונצרן אסם הגיעו השבוע לבני ברק, לסיור של העיתונאי יהודה שלזינגר, אותו אחד מאמנון לוי ממקודם.

יצחק פלדמן (בקהילה) ממשיך לשמור על הפסקת העישון, והשבוע, אחד החברים חמד לצון וניסה את מזלו בהשחלת סיגריית מלברו אדום אל תוך פיו של הטאלנט, שדחה את ההצעה בנימוס.

קובי סלע ואלירן ברוך (ערוץ 7) קפצו לפאפוס שבקפריסין לצלם את התכנית "חברים לצלחת" על סירת מרוץ בלגונה הכחולה. בגלל שהיו צריכים לצלם מספר טייקים שוב ושוב, יצא שקובי והאורח יוני כהנא סיימו יחד בקבוק אוזו…

מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי פינק את מחלקת השיווק של קול ברמה לאור ההישגים הרבים שצברה המחלקה. רונן בוסתן, וצוות השיווק יצאו לנפוש ברודוס שביוון בחסות הרדיו. בקליינע שוקל להסב מקצוע.

ומי שכבר נמצא בדרך לפריז, הוא ישי לפידות וחיים ישראל שהוזמנו להופעה.

אחדות מופלאה השבוע נראתה בכנסת בין שני המועמדים לראשות עיריית ירושלים, זאב אלקין ויוסי דייטש. השנים אף נעמדו לתמונה.

ב"יומני דרעי" שנחשפו השבוע, מופיעים לא פחות מ-40 ראיונות ותדרוכים עם עיתונאים ואנשי תקשורת, אך פרטים רבים, כך מתברר, נמחקו לפני הפרסום.

ב'יום ליום' פורסם כי אחת הפגישות המעניינות של דרעי נערכה עם כתב חברת החדשות יאיר שרקי – בדיוק בימים של פרסום הקלטות דרעי נגד הגרש"מ עמאר ומרן הגר"ע יוסף נגד הגרש"מ שאת אחת מהן פרסם שרקי. מה זה אומר? ניתן לכם להבין לבד.

עיתון משפחה ערך השבוע ערב נשים בבנייני האומה בירושלים. חיים ולדר, הסופר הנודע, עמד באחד הדוכנים כאחד האדם, וחתם להמונים שצבאו על הדוכן על הספרים החדשים.

המנטור הצעיר והכשרוני ינון איבגי הגיש השבוע תוכנית רדיו לצד השדרן הוותיק ז'וז'ו אבוטבול ב'כאן מורשת'. בסיום השידור עיין אבוטבול בספרו החדש של איבגי "סודות ההצלחה" והתרשם מאוד. "צעיר וכשרוני", סיכם השדרן הוותיק.

מזל טובים

שמחות רבות פקדו השבוע את הברנז'ה. בין מטח למשנהו, התרוצצו בכירי הברנז'ה בין חתונת בעלזא, שמחת הבר מצווה של גפני ומסיבת יום ההולדת של קובי איזק.

נתחיל בשמחת בית 'אקטואליק': ברכת מזל טוב חמה לכתב הפוליטי של 'אקטאוליק' ישראל אוחיון לרגל הולדת הבת. בקליינע מאחל לאב המאושר שירווה רק נחת.

החברותא הידועה מעיריית ירושלים ציינה השבוע שמחה כפולה: נכד נולד לחבר מועצת העיר ירושלים שלמה רוזנשטיין, ונכד נולד גם לחבר מועצת העיר ירושלים ישראל קלרמן. מזל"ט.

‏מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין השתתף השבוע בחופת בן הגרח"א קאופמן, יו"ר ועד הישיבות שנערכה באולמי וגשל בבני ברק. לאירוע הגיעו כל המי ומי, בהם בכירי המטכ"ל שנמצאים עימו בקשר, ובאו לאחל מזל טוב.

בשלישי התקיימה שמחת בית בעלזא. לקרייה החסידית בירושלים הגיעו שרים ואישי ציבור. והנה בתמונה, נאמן ביתו של הגר"ד לנדו, נצפה השבוע בשמחת בית בעלזא:

בבר מצווה לנכד יו"ר וועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני, נצפה גם המועמד לראשות העיר צפת וחבר מועצת העיר אליעזר לזר שהגיע יחד עם יו"ר דגל התורה בצפת הרב הלל קרליץ וחבר מועצת העיר מטעם 'דגל התורה' הרב עמנואל לוי לאחל מזל טוב לסב המאושר.

וכאן, ירח טוקר עם הרב יצחק מאיר בדיון על ענייני השקפה הטהורה.

וכאן, זאת הגברת החזקה בבית גפני, חנה גפני, עושה את כל הדרך מעזרת הנשים בכדי לברך את משה ליאון שנתמך לעת עתה על ידי ציר גפני – דרעי .

בקליינע נטל את מקל הנדודים, והגיע יחד עם בכירי הברנז'ה למסיבת יום הולדת לקובי איזק. בין היתר השתתפו שם סגן השר ליצמן, שעיה ארנרייך, חיים יוסטמן, מוטי בבצ׳יק, אבי מימרן, יוסי שוינגר, אברימי קרויזר, אבי דז׳דק, יצחק נחשוני ודודו עמר.

חבר הכנסת החרוץ במשכן הכנסת – מיכאל מלכיאלי, נצפה השבוע תורם דם במשכן הכנסת. שאפו.

הצלם חיים טויטו, החתן המפיק מני לרר, שותפו לחברת ההפקות 'צבעים' ישראליק נאבול, ודובר מעייני הישועה שלמה הופנר, נצפו בשבוע שעבר בפריים אחד בחתונתו של לרר.

 

מוזיקה:

אתמול (שישי) השיק הזמר יעקב שוואקי את אלבומו החדש. ומי קיבל את העותק הראשון? כוכב הרשת שוקי סלומון. גם שוואקי, מתברר, למד להעריך את הכח של ה'סטורי' שלו.

הזמר ליפא שמעלצר התעורר ביום רביעי באמצע הלילה בביתו היוקרתי שבמונסי, אותו הציע לאחרונה למכירה, בשל עשן שהחל להריח, ובתוך רגע התברר לו כי מזרן המיטה עליו הוא ישן – עולה באש, והאש החלה לאחוז ברגליו. ברגע האחרון ניצל בנס.

חבורת הצעירים אביגדור מאיר, אח של, בני לאופר, הבן של, ואיש היח"צ חיים לב (עוד תשמעו עליו), התיישבו לצ'ולנט ב"הדר השבת" בברכפלד.

מזל טוב: הקלידן האהוב מוטי בן משיח אירס את הבת שלו יעל ביום שני השבוע. המדור הצליח להשיג תמונה של יוסי לחיאני עם גדול הזמר המזרחי יניב בן משיח מהשמחה.

ביום ראשון השבוע במרכז הכנסים של הקריה האקדמית באשקלון, הגיעו מאות מוזמנים של 'מורשה' מעמותת כל ישראל חברים למופע בלתי נשכח של חנן בן ארי.

חברי מקהלת "יחד" מאחלים לכם שבוע טוב ממלון "אריסטוקרט" בבני ברק, שם שהו חברי המקהלה במהלך השבת.

החברים ב'קול ברמה'  נטשו בצהרי חמישי את עמדותיהם לטובת הפסקת טשולנט:

עורך החדשות רפי פרלשטיין הצטרף השבוע לאחים שמואל וצוות ארגון ״לשבוע״, לחלוקת אבטיחים צוננים ומיני מתיקה למשפחות החולים בבית החולים קפלן.

ואם באבטיחים עסקנין, הרחק משם, איש הפרסום משה מנס, נגס אף הוא מהאדום.

חבר מועצת עיריית מודיעין עילית נחמן ניימן, מסתפק בקפה הכי טעים במודיעין עילית, הממוקם בקלויז של ירוסעלב. ניימן הוא ללא ספק חבר המועצה המעורה בתוך העמך של תושבי העיר שפונים אליו רבות לבקשות עזרה וסיוע.

ובאותו הקלויז, נכנס אחר כבוד כ"ק האדמו"ר מטשעקווא הלא הוא חיים שמיל גשטטנר, בעל בית הדפוס שהפך לאדמו"ר ואף חיתן בשבוע שעבר את בנו באחד מן האולמות המפוארים בירושלים.

והנה הם אנשי הפרסום של מודיעין עילית: אפריים רוזנשטיין, יעקב פריימן, והרכש הנוצץ מוטי ארגמן. בתמונה שלפניכם הם בדרך לעוד יום עבודה.

מיילך זילברשלג נעמד לתמונה לצד אחיו של החזן הרב חבושה.

חונא דייטש התכבד בכתיבת אות בספר תורה של איש הפרסום ר' חיים קליגר

ובמהלך השבוע ביום התקרית בשדה התעופה עם שליח חב"ד המקומי והתפילין, ניגש שמחה אברהמס עוזרו של חבר המועצה אברהם בצלאל. לשליח חב"ד בכיכר ספרא וחבר המועצה יעקב הלפרין והניח תפילין חב"ד כאות הזדהות.

ועד כאן להשבוע, שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected] – סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ינון איבגי: זהירות!!!

    הבנ"א הינו ילדון בסביבות גיל 21 המייצר בהשקעה אדירה של עשרות אלפי שקלים הטעיה מכוונת של יועץ מקצועי ומייבין וחורץ גורלות לאנשים ונשים בנושאים שהוא כלל לא מבין.
    זהירות!!!!

    נחמן |
    הגב