כך הביאה האשה את המיתה לעולם – הלברטל בטור חריף נגד הפמיניזם

מה חיפשה האשה? היא חיפשה ערכים פמיניסטיים. להיות כאלוקים. היא חיפשה שליטה על האדם. היא רצתה לשלוט באנושות. על נשים פמיניסטיות אלו, לקום על רגליהן, להשפיל מבטן, ובענווה לא מעושה, לבקש בשם הפמיניזם את סליחתה של האנושות כולה

האשה היא שהביאה את המוות לעולם. זו המסורת היהודית. היא החטיאה את האדם הראשון, והורידה מיתה לעולם. אחרת היו החיים נצחיים. ובזה הביעה המסורת היהודית את דחייתו המוחלטת של הפמיניזם, החרדי או הכללי.

כי מה חיפשה האשה? היא חיפשה ערכים פמיניסטיים. להיות כאלוקים. היא חיפשה שליטה על האדם. היא רצתה לשלוט באנושות. רצתה כוח. שררה. סמכות. לשלוט על החיים האנושיים. על האדם. על בעלי החיים. על הטבע. להיות כאלוקים בורא עולם. המלכה האולטימטיבית, זו שהאדם נכנע לה.
היא ראתה עוד דבר. היא גם ראתה שהעץ נחמד להשכיל. היא כבר ראתה בעיני רוחה, כיצד היא שולטת על מאגר הידע העולמי. היא ראתה את עצמה יוצרת עולמות, אשת טכנולוגיה, משדדת מערכות חיים. מכניעה את הטבע. היא ראתה גם את האדם נכנע, כורע ברך, בפני השכלתה החובקת עולם ויכולותיה. גן עדן של מימוש עצמי האולטימטיבי. כך היא ראתה את הפמיניזם משתלט על העולם.

היא גם גילתה שהעץ טוב למאכל. היא תשלוט על התאוות והיצרים העולמיים. היא תנהיג אותם. היא תמלא את המין הנשי בשלל היופי והאסתטיקה. היא תשלוט על זהב העולם. על כל הטוב. היא תשפיל את האדם שיכרע ברך לפניה, כי היא, האשה, תשלוט בכל אוצרות תבל. בכל היופי. בכל הטוב. כי טוב העץ למאכל. כמה שהוא טוב. איזה סיפוק הוא נותן לתאוות העולמיות.

אלא שהשלטת הפנימיזם בכל תחומי החיים, והכנעת המין הגברי, עמדו בפני שני קשיים.

כי הקנאה הגדולה של האשה, הוא בירך חברתה. לא אכפת לה אולי שאשה אחרת תהיה שליטה. אך לא שתהיה יפה ממנה. לא שהיא תצליח יותר במובן הנשי. זו הקנאה הגדולה מכל. גם של אשה פמיניסטית. כל אשה, בבחירה להיות שליטה או יפה, תבחר ביופי. גדולה קנאתה של אשה בהצלחת חברתה בנשיותה.

וכאן הבעיה. מה יקרה אם היא תאכל מעץ הדעת ותמות? אז ישא האדם אשה אחרת. בזה, היא לא יכולה לעמוד. היא לא תתן לתרחיש כזה לקרות. שאשה אחרת תהיה נשואה לאדם, ותהנה מכל העולמות הפמיניסטיים שהיא יצרה? שאשה אחרת תצליח בעניינה הנשי, בעוד שהיא תמות? היא לא תיתן לזה לקרות. בשום אופן. שום אשה לא תעלה עליה בהיבט הנשי.

וכאן הבעיה השניה. מה היא עושה? היא צריכה לפתות את האדם לאכול מעץ הדעת. אז גם הוא ימות יחד אתה, ולא ישא אשה אחרת. היא תהיה הפמיניסטית הראשונה והאחרונה. היא לא תתן למישהי אחרת לנצחה בנשיותה. איך היא עושה את זה? הרי גם הוא איש מעלה. ללא יצרים.
לכן היא נותנת ל'אישה עמה'. היא מנצלת את נשיותה, ובעת המעשה אתה, של אדם עם אשתו, היא מציקה לו באופן כזה, שאין לו ברירה אלא להכנע. הוא נכנע לה. הוא אוכל מפרי עץ הדעת. היא השיגה את מטרתה. כמו דלילה, שהציקה לשמשון בעת המעשה אתה, עד שגילה לה את סודו. נשיותה, הכריעה את כל גבורתו.

כך הביאה האשה את המיתה לעולם. היא רצחה את האנושות. המניפסט העוצמתי של בריאת האדם והאשה, עומד ומתריע נגד הפמיניזם החרדי והכללי.

על נשים פמיניסטיות אלו, לקום על רגליהן, להשפיל מבטן, ובענווה לא מעושה, לבקש בשם הפמיניזם את סליחתה של האנושות כולה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. במסורת היהודית מובא שהנשים לא חטאו בעגל

  אין אתה רוצה להגות דעה בסדר אבל מי נתן לך רשות לדבר בשם מסורת היהודי
  וידוע שבמתן תורה ענין המיתה נפסק מעל היהודים וחזר רק בגלל העגל שבזה לא חטאו הנשים
  והעיקר שבזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו ממצרים ובזכות נשים צדקניות נגאל במהירה ומיד על ידי משיח צדקינו

  יהודי |
  הגב
 2. הנחש וזמבו משל ונמשל

  הנחש וזנבו משל ונמשל
  ישעיהו ג' יב עמי נוגשיו מעולל, ונשים משלו בו; עמי מאשריך מתעים, ודרך אורחותיך בילעו. {פ}

  במשך אלפי שנים מאז נברא הנחש כמו כל ייצורי קדם ,הראש הוביל את גופו לכל פינה ולכל נקיק תחת אבנים ומאורות חשוכות ויצא משם לשלום.
  באחד הימים פנה הזנב לראש ואמר: מדוע כל הזמן אתה מוביל אותי? אולי פעם תן שאני יהיה זה שיוביל את הגוף?

  ענה הראש לזנב ואמר " שמע זנבי , לי יש עיניים ולך אין,אתה לא תצליח להוביל את הגוף מבלי שתביא עליו צרות.

  הזנב עמד על שלו,(כפמניסט מושבע) ואמר ,לא מעניין אותי,אני גם רוצה להיות מנהיג, עייף הראש מהבקשות החוזרות ונשנות של הזנב ונעתר להפצרותיו של הזנב ,ונתן לו להוביל את הגוף.

  החל הזנב לנוע אנה,ואנה, נפל מראש צוקים, נכנס לשדה קוצים וברקנים, בסוף היום כל כולו היה חבול ושותת דם,ללא אוכל, וללא מים,נפל לתוך בור,ולא יכול היה לצאת ,באין ברירה פנה לראש ובקש שיקח את התפקיד חזרה.

  אמר הראש לזנבו, אמרתי לך כבר קודם, שאתה רק תביא עלינו צרות צרורות, אתה לא מסוגל,ותפקידך הוא רק ללכת אחריי,לאחר מאמצים קשים הצליח הראש להביא את הגוף עם זנבו לחוף מבטחים,ולהמשיך כמנהגו להוביל את הגוף.

  כיום הנשים שהן מיעוט רעשני, חושבות לקחת הגמוניה שהיתה מנת חלקם של הגברים,מאז ברא ה' שמים וארץ,ועד למאה האחרונה ,רוצות לקחת את ההגמוניה מהגברים בשם הפמיניזם המשכיל כביכול,ולנהל תפקיד שיועד לגברים,והגברים יטפלו בתינוקות.

  אך הצרה תהיה כמו הראש וזנב הנחש,שיובילו אותנו לצרות שלא יוכלו לאחר מכן לתקן אותם.

  חוץ מהרס התא המשפחתי,הרס ביטחוני וכלכלי, חינוך ילדים, הן לא יביאו מאומה,מלבד ג'ובים לעצמם כדי להרוויח כסף לקניית בגדים ותכשיטים.

  ארור יהיה היום הזה בו הזנב הנשי יהיה לראש,זה יהיה דומה לטיפש שנהיה ראש לאריות.

  ישןרון |
  הגב