כך הביך אליעזר שולמן את בנט: "למחוק את עזה"

השר בנט תקף בראיון ל'משפחה', את מדיניות הממשלה. "חסר עומק ורצינות. צריך לנקות את עזה אחת ולתמיד". אלא שבפועל, בנט ביקש משולמן לכתוב את הדברים בשם גורם בכיר בקבינט

קוראי השבועון "משפחה" השתוממו הבוקר לגלות כי שר החינוך נפתלי בנט, יוצא באופן רשמי בהתקפה חסרת תקדים על תגובתה הרפה של הממשלה לתקיפות ברצועה. "אין תכלית מוגדרת", אמר השר בנט בראיון ל'משפחה', ואף הוסיף משפט שלא נאמר עד כה בראיונות לתקשורת. "חסר עומק ורצינות צריך לנקות את עזה אחת ולתמיד".

מי שחתום על הכתבה הוא הכתב הצבאי של משפחה אליעזר שולמן, ששמע את הדברים מבנט, שביקש שלא לצטט את הדברים בשמו, ולכתוב את הציטוט בשם גורם בכיר בקבינט במסגרת שיחות ה"אוף דה רקורד" המקובלות בין השרים לכתבים.

שולמן, שהבין כי הדברים יצאו מכל פרופורציה,ועלולים אף להביך את השר בנט, התנצל הלילה על התקרית המביכה. בדף הטוויטר שלו הוא כתב כך: "התנצלותי הכנה. הדברים שפורסמו בעיתון לא נאמרו על ידי השר בנט. בשל בליל האירועים וההתבטאויות נכתבו בעיתון דברים מוטעים שיוחסו לשר בנט. כמו כן, השר בנט ביקר בכפר עזה ולא בכפר דרום כפי שנכתב בטעות. אני מצר על הדברים המוטעים שנכתבו בעיתון.

העיתונאי אליעזר שולמן, סירב להגיב לכתבה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אדם הזוי

  אדם שהמרחק בין מה שהוא כותב למה שקרה הוא כמרחק שבין מזרח ומערב
  כתיבה יבשה ללא חן ללא עניין לקורא. ופלא שהוא קיבל תפקיד של כותב בכלל, דבר שהוא רחוק ממנו עד מאד.
  כבר כמה פעמים שהוא עשה טעויות עיתונאיות פאטליות כאלה המצדיקות לומר לו אתה כנראה לא מתאים למקצוע וחבל, הוא פשוט מבזה את עצמו ואת המערכת שבה הוא כותב

  מרחם |
  הגב