כך הזים טרמאפ שמועות על "פאה"(וידאו)

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, דונאלד טראמפ, שמודע לסביבתו, מנסה לנפץ מיתוס נוסף לגבי הפאה המסתורית. במהלך ראיון שהעניק' לג'ימי פאלון איפשר טראמפ לקבל 'סיבוב' על השיער שלו. {בשידור חי}

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, דונאלד טראמפ, שמודע לסביבתו, מנסה לנפץ מיתוס נוסף לגבי הפאה המסתורית. במהלך ראיון שהעניק' לג'ימי פאלון  איפשר טראמפ לקבל 'סיבוב' על השיער שלו..

צפו: כך הזים טרמאפ שמועות על "פיאה":

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ שישי 16 ספטמבר 2016

בראיון סירב טראמפ לומר בקולו אם הנשיא ברק אובמה נולד בארצות הברית – אולם המטה שלו כבר מודה בכך.

מהמטה של המועמד הרפובליקני: "טראמפ מאמין כי הנשיא אובמה נולד בארצות הברית". ההודעה הזו נמסרה לאחר שבראיון ל"וושינגטון פוסט" נשאל טראמפ אם הוא מאמין שהנשיא נולד בהוואי, וענה: "אני אענה על כך בזמן הנכון. אני פשוט לא רוצה לענות על זה עכשיו".

 

הילרי קלינטון מיהרה לציין את הסירוב הראשוני של טראמפ לחזור בו מפרשת "הלידה בקניה" כעדות לכך שהמועמד הרפובליקני מנסה להוביל לקיטוב גזעי ולהעצים את גובה הלהבות. "הוא עדיין לא אומר הוואי. הוא עדיין לא אומר אמריקה", אמרה קלינטון בכנס בוושינגטון. "זה האיש שרוצה להיות הנשיא הבא שלנו? מתי הוא יפסיק את הכיעור הזה, את הקנאות?"

 

לאחר הודעת המטה, אמר דוברה של קלינטון, בריאן פאלון: "טראמפ צריך לומר זאת בעצמו, לעיני המצלמות. והוא צריך להודות שהוא טעה בניסיון לבצע דה-לגיטימציה לנשיא האפרו-אמריקני הראשון שלנו". טראמפ צייץ ב-2012 כי תעודת הלידה שהציג אובמה עשויה להיות "הונאה", והמשיך להעלות שאלות בנוגע לאמינותה זמן רב לאחר מכן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.