הטלויזיה הפלסטינית שמסלפת את שידורי ערוץ 20 (וידאו)

הטלוויזיה הפלסטינית מסלפת את שידורי ערוץ 20 ומציגה אותם כמסע הסתה נגד יהודים. איתמר מרקוס, מנהל מכון ״מבט לתקשורת הפלסטינית״ סיפר לערוץ איך זה מתנהל. צפו {כך מסית אבו מאזן לרצח יהודים}

הטלוויזיה הפלסטינית מסלפת את שידורי ערוץ 20 ומציגה אותם כמסע הסתה נגד יהודים. איתמר מרקוס, מנהל מכון ״מבט לתקשורת הפלסטינית״ סיפר לערוץ איך זה מתנהל.

בקטע ששודר בטלוזיה הפלסטינית PMW נשמע המגיש כשהוא מאשים את איתמר מרכוס מנהל מכון ״מבט לתקשורת הפלסטינית״ בכך שנתן עזרה לערוץ 20 בחומרים המשודרים אצלם המוכיחים שיו"ר הרשות אבו מאזן אשם באלימות ובטרור הסכינים והאבנים ושותף פעיל בהסתה.

המנחה הפלסטיני מתכוון ל'ערוץ 20' ומסביר: "ישנו ערוץ (20) שעוקב אחרינו (הטלויזיה הפלסטינית) שמאשים את הנשיא עבאס (אבו מאזן) בהסלמת האלימות, הערוץ הגיע בגזענותו לשפל חדש כשדיבר המנחה (אברי גלעד ששימש עד לא מכבר כמנחה מהדורת החדשות ב'ערוץ 20' 'בשבע') על נערה פלסטינית שדיברה עם הטלויזיה הפלסטינית ש"היא צריכה לשתות אקונומיקה, נוזל המשמש בישראל לניקוי אסלות".

איתמר מרקוס, מנהל מכון ״מבט לתקשורת הפלסטינית״ שהתראיין בנושא ההסתה של הטלויזיה הפלסטינית אומר כי הם רוצים להסית לאלימות ורצח ושאנחנו נשתוק, אבל זה לא יקרה.

מרקוס הוסיף כי הוא ידבר השבוע בכנס מיוחד על ההסתה של הפלסטינים בפרלמנט האירופי: "אני ידבר על התכנים שמעבירה הרשות לעמם ועל תמיכתם בשנאה והצגת היהודים כקופים וחזירים, ואני יציין שם ויוכיח להם כי הכל מגיע מההסתה של הרשות הפלסטינית, ואדרוש שהם יעצרו זאת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.