האזינו: כך הפך הרב הבלין למוכר טיטולים (הקלטה)

ברחבי שכונת מאה שערים בירושלים הופצו במהלך השבוע האחרון מודעות במסווה של עזרה וסיוע לציבור על מנת להטריד את הרב משה הבלין, אלא שהוא לא נותר חייב ושלח את המתקשרים להטריד את אביו של עצור חרדי אחר. האזינו { מלחמת ההטרדות }

העימות בין הקנאים לבין הרב  משה הבלין נמשך: ברחבי שכונת מאה שערים בירושלים הופצו במהלך השבוע האחרון מודעות במסווה של עזרה וסיוע לציבור על מנת להטריד את הרב משה הבלין כנקמה על ההסדר שגיבש מול צה"ל בעניין מעמדם של בחורי חב"ד.

במודעה התמימה נכתב: הננו להודיע לציבור כי עלה בידנו לסייע לציבור ברכישת טיטולים ומוצצים במחיר מסובסד. בתחתית המודעה פורסם מספר הטלפון של מארגן "המכירה המסובסדת", של לא אחר מאשר רבה של קריית גת הרב משה הבלין שהגיע להסדר עם צה"ל בנושא הגיוס לצבא.

בהקלטה שפורסמה ברשתות החברתיות נשמע תושב השכונה כשהוא מנסה להתעניין במכירה,,"הלו ראיתי פה מודעה שאתם גמ"ח לטיטולים. רציתי להזמין 4 חבילות של טיטולים", נשמע האברך בהקלטה. הרב הבלין שכנראה כבר קיבל לא מעט טלפונים השיב בציניות, "למה לא 400 "?. בתגובה המשיך האברך להתעניין:  כמה זה עולה?."זה טעות" השיב הרב הבלין והפנה  אותו לטלפון של אביו של וויספייש שנעצר בגלל שמחה מול ביתו על רקע אישור בית הדין הרבני של חב"ד הסדר עם צה"ל בדבר גיוס תלמידי ישיבות.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.