כך הפכה יפן ליעד אטרקטיבי במיוחד

נדמה שיותר ויותר מטיילים מגלים את יפן בשנים האחרונות, והיא בהחלט הופכת לאחד מיעדי התיירות המובילים והמועדפים על תיירים מכל העולם, ומישראל בפרט. עם הגנים המרהיבים שממלאים אותה, עם התהלוכות המרתקות, עם הנופים הייחודיים וכמובן עם הסושי האהוב על הישראלים, זה לא באמת מפתיע. אז מה בעצם תוכלו לראות בה, ואיך תוכלו לראות כמה שיותר כבר בטיול הבא שלכם?

שפע אטרקציות בלתי רגיל

רובנו מכירים היטב את הערים המובילות באירופה וגם את הארכיטקטורה והנופים היפהפיים בכל אחד מהיעדים המבוקשים בה. חלק גדול מאיתנו גם זכה לבקר לפחות פעם אחת בניו יורק, אחת הערים הפעילות והלוהטות לא רק בארה"ב, אלא בעולם בכלל. עם זאת, נראה שיפן מציעה חוויה קצת אחרת. היא מורכבת מארבעה איים מרכזיים (הוקאידו, שיקוקו, קיושו והונשו) וברחביה נמצאים גם כמה הרים וולקניים שלפחות על אחד מהם שמענו לא פעם, הלא הוא פיג'י. בין ההרים והאיים מסתתרת תרבות מרתקת, היסטוריה עשירה מאוד ומראות שלא תמצאו באירופה, בארה"ב וגם לא בדרום אמריקה או באוסטרליה. כך תוכלו למצוא מצד אחד מודרניות, גורדי שחקים ולא מעט רחובות עמוסים, ומצד שני גם תרבות ומורשת, מקדשים מפוארים, וגם נופים טבעיים ועוצרי נשימה. שפע כבר אמרנו?

כך תספיקו לראות (כמעט) הכל

טיול אחד קצר ליפן עשוי שלא להספיק, אבל מי שיבחר להזמין טיול מודרך אחד מתוך שלל טיולים מאורגנים ליפן המוצעים כיום, יגלה עולם ססגוני ושפע תרבותי שמציעים יחד חוויה מיוחדת במינה. היתרון המרכזי שנזקף לזכותם של הטיולים המאורגנים הוא שהוא חוסך המון התלבטויות, תכנונים, טעויות וקשיים. על אף שבישראל פרושות כיום מסעדות יפניות למכביר, השפה היפנית לא מאוד מוכרת לקהל הישראלי, מה שהופך את יכולת ההתמצאות בארץ השמש העולה למאתגרת במיוחד. אם תוסיפו לכך את מגוון האפשרויות האינסופי שקיים בה תגלו שהיכולת שלכם לתכנן בעצמכם מסלול טיול שיוביל אתכם אל כל היעדים המרכזיים (וגם אל המרכזיים פחות) היא יחסית מוגבלת. במסגרת טיול מאורגן יהיה לכם פשוט הרבה יותר להגיע למקומות החשובים והפופולאריים, למצוא את זוויות הצילום המושלמות (כדי שתוכלו לשתף גם את החברים ואת העוקבים באינסטגרם) ולהתארח במסעדות היפניות הקלאסיות כדי להתפנק לא רק על רול מקורי מעשה ידיהם של המקומיים, אלא גם על כמה מעדנים שמוכרים לנו קצת פחות. החוויה הזו היא בהחלט ייחודית, אל תוותרו עליה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.