כך הרקיד הגר"ש אוירבך את החילונים

איש התקשורת ומגיש תכנית ברדיו קול חי, ידידיה מאיר, פרסם ברשת החברתית תמונה יוצאת דופן בה נראה דמותו של הגר"ש אוירבך דרך מראה. אלא שאת הסיפור הבא סיפק אחד הגולשים בפוסט שכתב. {מפעים }

איש התקשורת ומגיש תכנית ברדיו קול חי, ידידיה מאיר, פרסם ברשת החברתית תמונה  יוצאת דופן בה נראה דמותו של הגר"ש אוירבך דרך מראה.

מתחת לפוסט כתב מאיר  "כשאתה נוהג בשערי חסד, תמיד כדאי להסתכל טוב במראות. לך תדע מה אתה מפספס".

אלא שאת הסיפור המעניין יותר סיפק אחד הגולשים  אסף מטרי שמו, שגולל את הסיפור הבא : "אני חייב לשתף אותכם במשהו שקרה לי לא מזמן עם הגאון הגדול הרב שמואל אויערבך שליט"א, "אני מופיע כתקליטן באירועים. לא מזמן היה לי אירוע ובסביבות 11 הגיע הרב לאולם ובאותו זמן השמעתי מוסיקת דאנס והרחבה הייתה מלאה וכשהרב נכנס והתיישב בשולחן הכבוד עברתי לנגן מוסיקה חסידית היות וחשבתי שזה לא מכבוד הרב לשמוע מוסיקה שאולי לא לרוחו וכבוד התורה היה חשוב לי מאוד.

מטרי ממשיך "כשעברתי לחסידית חלק מהקהל התיישב והרחבה התרוקנה. (היו בקהל רוקדים שלא ידעו לרקוד חסידית ומטבע הדברים זה לא מושך אותם לרחבה). אחרי כמה דקות בעל האירוע אומר לי להחזיר את המוסיקה לדאנס בכדי שהקהל יחזור לרחבה.. אמרתי לו שהעברתי בגלל כבוד הרב ואז הוא אמר לי ככה: "הרב ביקש ממני להעביר את המוסיקה היות והוא שם לב שלא רוקדים". ואז שמתי רמיקס של יעקב שוואקי 'עת לרקוד', והרב קם ורקד עם הילד את השיר. ואתם לא מבינים מה קרה באותו רגע.. קרוב ל-250 איש עומדים ומביטים ברב רוקד ורוקדים איתו למעלה מרבע שעה. (וגם כשהרב הלך הרחבה הייתה מלאה).

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.