כך התגלו הפלשתיניות שהתחפשו לחרדיות – קראו על התרגיל המתוחכם שלבסוף נתגלה

לאחרונה הערביות שרוצות להכנס לשטחי ישראל מוצאות להן דרך מעניינת, הם מתחפשות לחרדיות אדוקות וצנועות ובכך מקשות על זיהויין כערביות מהשטחים. אך אמש (מוצ"ש) התרגיל לא הצליח להן.

הערביות המחופשות לחרדיות עלו על אוטובוס בקו 143 שעשה את דרכו משטחי יהודה ושומרון לירושלים ונעצר לבדיקה במחסום חיזמה. שוטר מגדוד "ארז", השייך למשטרה הצבאית, עלה לאוטובוס לבדוק שאין בין הנוסעים תושבים מבוקשים לחקירה או מסתננים. הוא סרק את האוטובוס, הביט בנוסעים עד שהגיע למושבים האחורים. לפתע צדו את עיניו שתי חרדיות שישבו והחזיקו בסידורי תפילה בידיהן והתפללו. עם זאת, אחת מהן החזיקה את הסידור הפוך, מה שעורר את חשדו.

השתיים נראו לו אמנם חרדיות אבל בכל זאת הוא החליט להזעיק למקום את לוחמי מג"ב במחסום שיסייעו לחשוף את זהותן האמיתית של השתיים. בדיקה במסופי המחשב העלתה, כי מדובר בשתי פלסטיניות בנות 30, המתגוררות ברמאללה שניסו להגיע לירושלים.

השתיים הודו במעשה ולאחר שנשללה האפשרות שהן התכוונו לבצע פיגוע בישראל, הן שוחררו לביתן בתום החקירה. "זו אחת השיטות של הפלסטיניות לחדור בישראל" אמר. אך כדתי הוא ידע היטב כי חרדיות לא מחזיקות ספרים הפוכים וכי זה למעשה תרגיל.

צילום  פלאש 90

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה סימן שהדתיים והחרדים צריכים להתגייס לצה"ל. אחרת כיצד יבחינו החיילים בסידורים הפוכים?!

    דניאל |
    הגב