כך התקבלו המוסלמים: חיבוקים ודמעות בשדה התעופה (וידאו)

בנמל התעופה של וושינגטון קיבלו היום (ראשון) בדמעות, תשואות וחיבוקים את בני משפחתם לאחר שעוכבו במשך שעות בשל הצו הנשיאותי של דונלד טראמפ שהורה לאסור את כניסתם של אזרחים מוסלמים. צפו { למרות טראמפ}

בנמל התעופה של וושינגטון קיבלו היום (ראשון) בדמעות, תשואות וחיבוקים את בני משפחתם לאחר שעוכבו במשך שעות בשל הצו הנשיאותי  של דונלד טראמפ שהורה לאסור את כניסתם של אזרחים מוסלמים מהמדינות המוסלמיות .  שופטת בברוקלין ביטלה את החלטת טראמפ ובכך איפשרה  את קבלת אשרת הכניסה המיוחלת רק בתום ההפגנות שנמשכו שעות בנמלי התעופה דולס.

כאמור, שופטת פדרלית בברוקלין העניקה אשרה זמנית לנוסעים שנתקעו בנמלי התעופה. על פי המשרד האמריקני לביטחון לאומי, 375 נוסעים הושפעו ישירות מההחלטה: 109 נתקעו בנמלי התעופה ו-173 כלל לא הורשו לעלות לטיסות אל ארה"ב. חברות תעופה שפועלות בנמל התעופה בקהיר ביקשו היום באופן רשמי למנוע ממחזיקי ויזה משבע המדינות המוסלמיות לעלות לטיסות לארצות הברית, כך מסר חוסאם חוסיין מחברת EgyptAir לסוכנות הידיעות רויטרס.

קאנצלרית גרמניה אנגלה מרקל מתחה ביקורת על הצו הנשיאותי של טראמפ וקראה שלא להיגרר לאפליה דתית. "המאבק בטרור אינו מצדיק חשדנות באנשים מרקעים או דתות ספציפיות", מסר הדובר שלה שטפן סייברט לעיתון הגרמני, דר שפיגל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.