כך התקבל קצב בקריית מלאכי: חיבוקים ופרחים

בתום 5 שנים ו-15 ימים מאחורי סורג ובריח משה קצב יצא מהכלא אל החופש והמשפחה החמה שהמתינה לו בפתח בית הכלא במעשיהו. בכניסה לביתו המתינו לו עשרות תושבים, קרובי משפחה וחברים שקיבלו אותו במחיאות כפיים,אחרים נישקו אותו וחיבקו אותו, קצב זכה גם לקבל זר פרחים – הצטרפו לשידור חי

בתום  5 שנים ו-15 ימים מאחורי סורג ובריח משה קצב יצא מהכלא אל החופש והמשפחה החמה שהמתינה לו בפתח בית הכלא במעשיהו. מיד עם שחרורו, נסע קצב עם בני משפחתו וקרוביו לעבר ביתו בקריית מלאכי, שם המתינו לו בני משפחה נוספים, חברים ותושבים שבירכו אותו עם חזרתו.

בכניסה לביתו המתינו לו עשרות תושבים, קרובי משפחה וחברים שקיבלו אותו במחיאות כפיים,אחרים נישקו אותו וחיבקו אותו, קצב זכה גם לקבל זר פרחים – וקיבל תמיכה, על פי הדיווח בערוץ 2 אחד מהם צעק, "כפיים לנשיא השמיני!", אחר צעק "משה קצב חף מפשע. מאמינים בך ותומכים בך".

קצב לא דיבר, אך את החיוך הגדול הוא התקשה להסתיר. הוא הודה לתומכיו בחיבוקים ולחיצות ידיים, תוך שהוא ורעייתו גילה התקדמו לעבר הבית.

"חיכינו דקות ארוכות לרגע שהוא ייצא, כל בני המשפחה הגיעו לקבל אותו, גילה אחיו, אחיותייו, התרגשות מאוד מאוד גדולה, כשהוא יצא הוא כמובן חיבק את בני המשפחה ומיד יצאו ונסעו לביתם", מסרה עו"ד שני אילוז, אחת מפרקליטותיו של קצב. חוץ מהתרגשות גדולה ולחבק את בני המשפחה שלו, הוא לא אמר דבר. הוא יהיה עכשיו אסיר ברישיון על כל המשתמע מכך. זה אומר שע"פ ועדת השחרורים הוטלו עליו הגבלות, והוא יעמוד בכל אחת מההגבלות ככתבן וכלשונן".

 

בויצ"ו ישראל גינו בחריפות את שחרורו של קצב: "היום חוזר לחברה בישראל אנס מורשע", מסרה יושבת הראש, גילה אשר. "שחרורו המוקדם ללא כל הבעת חרטה היא כשלעצמה מעילה באמון הציבור במערכות החוק. מדובר במראה שחורה כלפי מאות אלפי קורבנות תקיפה מינית – שעד היום, רבות מהן אף לא מעיזות להתלונן. החלטתו של פרקליט המדינה שלא לערער על החלטת וועדת השחרורים, הינה החלטה המעבירה מסר ברור לנשים בישראל- קוצר תג המחיר לפגיעה בכן. "

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.