כך התקרבה נערת ה- MTV ליהדות (וידאו)

עדן הראל, סלבריטאית חילונית שהתחזקה לאחרונה, מדברת על השינוי הגדול ועל הרב שהוביל לתהליך. צפו

עדן הראל כוכבת ה- MTV מתקרבת ליהדות כחלק מתופעת ההתחזקות שהחלה בכוכבים רבים בתרבות הישראלית ששבו לחיק היהדות.

עדן הראל הוזמנה למרכז שמיים בתל אביב לדבר לראשונה על התקרבותה ליהדות. על המודעות  במרכז שמיים בתל אביב נכתב "ממאסטר שף ל"מלך העולם".

הראל הייתה המנחה הישראלית הראשונה ב-MTV,  הכוכבת הגיעה לדבר על גל השמועות לפיהן היא ובן זוגה עודד מנשה חוזרים בתשובה. "אנחנו בהחלט לקחנו על עצמנו מצוות", אישרה הראל.

הראל מספרת כי הכל החל כשחיפשו רב שיחתן אותם והתחילו באודישנים  כמו "רב נולד", לאחר שפגשו אינספור מועמדים, הם שמעו על הרב מרדכי שיינברגר, ביקשו שהוא יחתן אותם ובאו לפגישה. "בנקודה הזאת השתנו לי החיים", משחזרת הראל. "הסתכלתי עליו, העיניים בערו כמו אש. אמרתי שיש פנס עליו שמאיר. הרגשתי כאילו הוא רואה הכל".

מאז הם בתהליך של התחזקות. שמירת כשרות, תפילה, תפילין, מצווה אחר מצווה, אך לגבי  שבת – עודד אמר בהתחלה לשמור רק חצי. בהתחלה הם שמרו "רק שישי", אבל כבר ארבע שנים שעדן הראל ועודד מנשה שומרים שבת באופן מלא.

כ-200 תל אביביות מכל המגזרים הקשיבו להראל, והיא הביאה עמה את חברותיה – כוכבת הילדים רינת גבאי, הידוענית  לשעבר לינור אברג'יל שחזרה  בתשובה וגילת בנט, אשתו של יו"ר הבית היהודי.

צפו בכתבה (באדיבות רשת)

לפני שלוש חודשים הציע השר נפתלי בנט להראל להצטרף למפלגתו, אך היא העדיפה להישאר בבית היהודי הפרטי שלה. "אני פשוט לא מתאימה לפוליטיקה", אמרה הראל. "אני רגשית מדי, אני מתחילה לדבר – אני מתחילה לבכות. צריך עור כזה חזק, אין לי".

לסיום מסכמת כתבת חדשות ערוץ 2 סיוון רהב מאיר  "אז זוהי עדן הראל גרסת 2015, או ליתר דיוק גרסת התשע"ה. הראל היא חלק מז'אנר שלם – בקרב הידוענים כבר לא מדברים על "חוזרים בתשובה", יותר "מתחזקים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.