כך חדרו אנשי הקבלה לליכוד (הקלטה)

מתחקיר גלי צהל עולה כי כיצד חדרו פעילים בכירים בעמותת "בני ברוך – קבלה לעם" למפלגת הליכוד על ידי התפקדות המונית.{ התפקדות המונית}

מתחקיר גלי צהל עולה כי  כיצד חדרו פעילים בכירים בעמותת "בני ברוך – קבלה לעם" למפלגת הליכוד על ידי התפקדות המונית.

בבוקר טוב ישראל בגל"צ פורסם כי פיעלים בעמותה  תיכננו לחדור למפלגה על מנת להשיג כוח בכנסת ובממשלה.

בתחילה צורפו  מתפקדים למועצת עיריית פתח תקווה, בבחירות 2015 הצטרפו לליכוד כ- 6,000 חברים חדשים. "נתנו לנו הוראה להביא לפחות עשרה אנשים לליכוד", סיפרה חברה בתנועה לגלי צה"ל. "התחננו בפני אנשים שיעשו את זה למעננו. הבטחנו לשלם במקומם את דמי ההתפקדות". עוצמת ההישג הומחשה כאשר באירוע השנתי הגדול של "קבלה לעם" התייצבו השרים גלעד ארדן, ישראל כץ ומירי רגב.

מ"בני ברוך" נמסר בתגובה לגלי צה"ל: "עמותת 'בני ברוך-קבלה לעם' הינה גוף לא פוליטי ולומדים במסגרות הלימוד שלו בני כל הדתות השונות בעולם, אנשים האוחזים בהשקפות עולם שונות. באופן טבעי בתוך קבוצה הכוללת רבבות תלמידים ייתכן שיהיו כאלה אשר בחרו להתפקד למפלגת הליכוד, אולם כאמור, אין לכך קשר לעמותה. אנו דוחים בשאת נפש את הטענות בדבר הפעלת לחץ על חברי התנועה לפקוד חברים למפלגה זו או אחרת. לא היו דברים מעולם".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אמא שלי חלק מהכת הזאת וידעתי על זה מזמן. כל מילה בתחקיר אמת. הם רוצים להשתלט על המדינה. יש להם כוונות טובות אבל הם מאד מבולבלים וה"רב" שלהם מוליך אותם שולל והם סוגדים לו. הם נותנים גם את כל כספי המעשר שלהם רק לארגון-כת הנ"ל וכך בעצם הופכים רשמית לכת.

    יהודי, מרכז הארץ |
    הגב