כך חולצו לכודים מבניין בוער בירושלים (תמונות)

"איחוד הצלה" וכוחות החירום תרגלו פעולות חילוץ לכודים מבניין בוער בירושלים. צפו בתיעוד ענק. { התרגיל של איחוד}

 

במסגרת תרגילי חירום המתקיימים בשילוב משטרת ישראל, כב"ה ומתנדבי איחוד הצלה ברחבי הארץ, בימים האחרונים נערך תרגיל חירום וחילוץ לכודים בבניין רשות השידור בירושלים בהשתתפות מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה, לוחמי אש ומשטרת ישראל.

 

בתרגיל עליו פיקדו מטעם "איחוד הצלה" קמב"ץ סניף ירושלים אופיר בן יצחק, ראש סניף ירושלים מיקי כהן וסגנו נחום ברנשטיין, תורגלו מספר תרחישים בהם טיפול בנפגעים מדומים שחולצו ע"י לוחמי אש לאחר שריפה בבניין. טיפול בנפגעי חרדה ע"י יחידת חוסן – היחידה לסיוע נפשי של "איחוד הצלה". טיפול בנפגעים מדומים שנחבלו או נפצעו עקב יציאה מהירה של עשרות עובדים מהבניין בו זמנית עקב השריפה. ועוד.

 

יצויין כי בעקבות התרגיל הגדול באיזור הורגשה תנועה ערה ביותר של כוחות החירום ואיחוד הצלה אשר השתתפו בתרגיל, בין היתר ברחובות תורה מציון, מלכי ישראל, שרי ישראל ועוד.

 

ראש סניף ירושלים של איחוד הצלה, מיקי כהן, אמר לאחר התרגיל: "שיתוף הפעולה הפורה עם כלל גופי החירום בבירה, חשוב ומועיל מאין כמותו. אנו שמחים לסייע ולתת מענה למשטרת ישראל כאשר אנו נקראים לדגל ומברכים על תרגול אירועי החרום יחד. כמו תמיד, גם הפעם עבדנו קשה בכדי לבוא מוכנים באם חס וחלילה יזדקקו לנו."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.