"כך יופיע גוג ומגוג ויחריב שני שליש מהעולם" (וידאו)

"תן חלק לשבעה וגם לשמונה כי לא תדע מה יהיה רעה על הארץ", הפסוק הזה ממדרש קהלת מתאר בדיוק את זמנינו כיום, עם פוטין שמאיים על העולם ועל ארה"ב עם טילי השטן 2 שעלולים להחריב שני שליש מהעולם. צפו בסרטון שמתאר בהמחשה חיה את שהולך לקרות. { נבואת קהלת }

"תן חלק לשבעה וגם לשמונה כי לא תדע מה יהיה רעה על הארץ", הפסוק הזה ממדרש קהלת מתאר בדיוק את זמנינו כיום, עם פוטין שמאיים על העולם ועל ארה"ב עם טילי השטן 2 שעלולים להחריב שני שליש מהעולם, כך במילים אלו ישב והסביר הרב אמנון יצחק בדרשתו.

צפו בהרצאה המרתקת של הרב אמנון יצחק .

רק לפני מספר ימים נאם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, ושאל: "האם אמריקה זה רפובליקת בננות? זה מעצמה גדולה".

בעצם השאלה הוא קבע שאמריקה היא אכן רפובליקת בננות. ואם מסתכלים על פניו כשאמר "זה מעצמה גדולה" רואים ציניות שניסה להסתיר, אבל בכל זאת רואים על הפנים מה הוא באמת חושב על ארה"ב.

עוד אמר הנשיא הרוסי שבמקום להתעסק בבעיות הכלכליות שלהם ובבעיות נוספות, הם מתעסקים בזה שכאילו רוסיה רוצה להשפיע על תוצאות הבחירות – ולמה? כי אין למנהיגים מה להציע.

צפו בנאום פוטין

כזכור, מזכה הרבים הרב אמנון יצחק התייחס במהלך דרשתו למתיחות בין רוסיה לארה"ב בשל הלחימה בסוריה ואף הזהיר מפני "המלחמה ההולכת ומתקרבת בין המעצמות".

"אני רוצה לומר לכם שזה התחיל", פתח הרב אמנון יצחק וציטט מתוך ספר "שמן ראש", "ידוע לכם שפוטין עשה הכנות ותירגול לקראת מלחמת עולם שלישית", סיפר.

הרב הביא את הידיעה על שר החוץ הסיני להתכונן למלחמת עולם השלישית, וכן ציטט הידיעה שפורסמה היום לפיה פוטין שואף להחליף את טיל הדור הבא, RS-28 Sarmat, יכול להכיל עד 10 ראשי נפץ גרעיניים גדולים או 16 קטנים יותר, ויש לו היכולת להשמיד אזור בגודל של צרפת או טקסס, מה שגרם לו לזכות בתואר המפוקפק 'שטן 2'.

הרב יצחק הקריא מדברים שכתב 'הדברי חיים' מצאנז בספרו 'על מלחמת העולם השלישית שתפרוץ בין פולין לרוסיה'.

"המצב חם מאוד מאוד", ניבא הרב יצחק " אתם צריכים להתכונן לביאת המשיח". אמר.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אשרינו שזכינו בדור יתום זה למרן פאר הדור רבינו אמנון יצחק שליט"א

  תלמיד מרן שליט"א |
  הגב
 2. אשרינו שזכינו בדור יתום זה למרן פאר הדור רבינו אמנון יצחק שליט"א

  תלמיד מרן שליט"א |
  הגב
 3. בסוף כולם יבינו מי זה הרב הענק הזה גדול הדור הרב אמנון יצחק שליט"א. ענק שבענקים חכמה שאין כדוגמתה ועם כל זאת נראה לכולם כאילו הוא אחד מהעם. צדיק הדור לא רק יושב ולומד בחדרו אלא מפיץ תורה ומאדירה מחזק ומקרב את בני ישראל לאביהם שבשמים על חשבון חייו הפרטיים ועוד מקבל בזיונות מרשעים . אין עוד כזה !

  יראה |
  הגב
  • יש ויש, יש שתפקידם לשבת בחדרם (אבל לצערי היום האלה שיושבים בחדרם קשה להגיע אליהם בלי שהשטן= המשבקים ידעו, וכך יסכל כל תוכנית שלא מוצאת חן בעיניהם). אבל יש דבר אחד יותר גבוה מצדיק, וזה מזכה הרבים, מקנא קנאת השם, ורוצה שכולם יבואו אל השם יתברך, וילמדו תורתו, ועל זה נאמר ואהבת את השם אלוקך בכל לבבך. זו המצווה של אהבה שעליו מדבר הרמב"ם בספר המצוות, וכך גם בספרי. מזכה הרבים זו דרגה מאוד גבוה אנשים לא מבינים זאת. ועוד יותר מזכה הרבים שבא ומוכיח את העם בלי לעקם את התורה לשום צד, זה נקרא "צדיק וישר הוא" גם תדיק וגם ישר.
   ולגבי המלחמה בעזר השם יהיה על אדום וכדברי הרב, שיהיו אדום תחתינו אמן

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 4. סרטון מושקע, יפה. ואם רוצים לראות את השיעור המלא קוראים לו "גוג ומגוג? זה כבר בדרך". בשיעור הרב נותן פירוש מופלא מתוך הספר של האדמור מצאנז (לא הנוכחי) על הפסוק שבאמת נראה לנו כסתום מתוך קהלת. "תן חלק לשבעה וגם לשמונה כי לא תדע מה יהיה רעה על הארץ" השיעור עצמו כ-18 דקות, 12 דקות הרב נותן שיעור יפה על הפסוק, חידוש מאוד יפה. ו-5 דקות מדבר על עניין מה שקורה בעולם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב