כך כבש רון קובי את טבריה

רון קובי, אחד המועמדים הצבעוניים שנראו בבחירות המקומיות, יישב בקרוב על כיסא ראש עיריית טבריה. בסרטונים שהוא מעלה לפייסבוק, מרבה קובי לתקוף את מבקריו ואף נהג להשמיץ את מבקר העירייה. צפו בכתבה

רון קובי, אחד המועמדים הצבעוניים שנראו בבחירות המקומיות, יישב בקרוב על כיסא ראש עיריית טבריה. בסרטונים שהוא מעלה לפייסבוק, מרבה קובי לתקוף את מבקריו ואף נהג להשמיץ את מבקר העירייה. המגורים בתל אביב, עבירות הבנייה בהן הסתבך ותביעות הדיבה שהוגשו נגדו – הוצנעו עד כה.

צפו בכתבתם של יפעת גליק

"את ביזונית צעירה בתקשורת, ואתה תקבל ממני תביעת דיבה": כך הגיב ראש עיריית טבריה הנבחר, רון קובי, לתחקיר כאן חדשות. הכתבת שניסתה לדלות ממנו מידע נדחתה בבוז על ידי ראש העיר שמגדיר את עצמו כטראמפ של טבריה. הכתבה המלאה תשודר הערב ב-20:00 בכאן חדשות.

רון קובי, ראש הנבחר של טבריה איים בראיון לגלי צה"ל כי יבלום את התפתחות החרדים בעיר: "אני רוצה שהחרדים ימשיכו להתפתח – מחוץ לטבריה", אמר קובי, כיום החרדים בעיר הם 22%, אסור שיגיעו ל-30%", הזהיר ראש העיר החדש בהצהרה עם ניחוח אנטישמי.

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ מוזס מסר בתגובה על דברי ההסתה של רון קובי: "דבריך הם בושה! טבריה היתה חרדית עוד לפני שנולדת! גדולי הרבנים חיו בה! האם היית מעז להתבטא כך על אתיופים או על רוסים? דבריך הם אנטישמיים".

רון קובי ניצח בבחירות בטבריה אחרי שקיבל 45.3% מהקולות. כך עולה מספירת 84% מהקלפיות. דודיק אזולאי הגיע למקום השני עם 24.5%, יוסי בן דוד, ראש העיר המכהן, קיבל 22.9% וציון פיניאן עם 5.2%.
בעבר התעמת קובי עם החרדים בעיר ויזם מספר פרובקציות כנגד החרדים.

בעבר התבטא הצדיק המקובל מטבריה הרב דב קוק כי אם יחטוף ח"ו התקף לב זה יהיה בגלל פעילותו האנטי דתית של רון קובי. "רון קובי גורם לי כל יום חשש התקף לב, כנראה הוא רוצה שאני ימות".

"אם אני ימות בגללו ויהיה לי התקף לב, תדעו לכם שבשמים אני לא ישתוק, אני ידבר גם שם בשמים – ובשמים זה יפעל", אמר הרב.

לאחר מכן יוצא הרב קוק בסרטון הבהרה בו הוא קורא לציבור שלא להתנכל לקובי שפועל כנגד הציבור החרדי בעיר. "אסור להרים עליו אצבע", ומי שירים אצבע הוא לא יהודי".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גועל נפש של ייצור גם לחילונים ובעיקר למדינת ישראל אנחנו מתביישים בגועל הזה של קובי - איכס !!!

  גועל נפש של ייצור גם לחילונים ובעיקר למדינת ישראל אנחנו מתביישים בגועל הזה של קובי – איכס !!!

  גועל נפש של ייצור גם לחילונים ובעיקר למדינת ישראל אנחנו מתביישים בגועל הזה של קובי - איכס !!! |
  הגב
 2. ראש העיר הטוב ביותר של טבריה!

  קראתם ת'כותרת?
  ואת הכינוי שבחרתי?
  יופי אז הכל ברור..
  בקצרה, הבנאדם לא פוליטיקאי. הסגנון שלו לא מעודן במיוחד אבל הוא בדיוק הבנאדם שטבריה צריכה כעת!
  שנים של הזנחה של תקציבים ששואפים לאפס ומחולקים באופן חד צדדי שאינו לטובת כלל התושבים… הטיילת הייתה זוועה ומסריחה.. לאפחד זה לא הפריע!
  אחד הנושאים האחרונים בו הוא טיפל, אבל את זה לא תראו בתקשורת..
  בית ספר בטבריה שהיה ללא מזגנים!! טבריה, שיא החום! כל הקיץ ללא מזגנים!!
  אז רון הלך לשם, עשה שידור ו"שיימינג" לראש העיר היוצא והפלא ופלא למחרת התקינו שם מזגנים!
  אז כן זו רק דוגמא אחת מבין רבות, הבנאדם לא פוליטיקאי וזה הדבר הטוב ביותר שיכל לקרות לטבריה!

  טראמפ הטברייני |
  הגב