כך מימש חזקי את חלומו להיות באומן (וידאו)

מרגש מאוד: "גם אני נסעתי לאומן" אמר חזקי הסובל מנכות מורכבת ונדירה 'להיות בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן' לפני גיל 7.• צפו בקליפ {הקליפ שיגרום לכם לדמעות}

אל ארגון 'בלב אחד' הפועל במשך ימות השנה למען הילדים המיוחדים, הגיעה בקשה מיוחדת: לעזור ולהגשים את חלומו של חזקי, ילד בן 6.5 הסובל מנכות מורכבת ונדירה 'להיות בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן' לפני גיל 7.

בארגון 'בלב אחד' נרתמו לטובת הפרויקט כאשר מדובר במבצע לוגיסטי מורחב ומורכב, החל בתכנון והתאמת תאריך הטיסה, סידור והשגת ציוד מותאם לילד עם תו תקן על מנת שיוכלו לעלותם למטוס, ביטוח להטסת הילד, צוות ליווי צמוד בכל מהלך הטיסה והשהות הכולל רופא בכיר ומתנדב הארגון המכיר את רגישותו, הכנת צוות הרפואי באוקראינה לקראת בואו וכן רכב מותאם להסיעו ברחבי אוקראינה, התאמת חדר מיוחד במלון עבור המכשירים הרפואיים המשמשים את חזקי בשנתו וכו'.

היום המיוחל הגיע וחזקי הגיע לשדה התעופה בליווי צוות מתנדבים כשכל הזמן חזקי ממלמל "אני נוסע לאומן אני יספר לכל החברים שלי שגם אני נסעתי לאומן"

בהגיע עת הטיסה עלו חזקי ומשפחתו לטיסת אל על לקייב שבאוקראינה, הטיסה עברה בשלום כאשר ההתרגשות ניכרת בפניו בכל מהלך הטיסה.

חזקי ומשפחתו נחתו בשדה התעופה בקייב שבאוקראינה, כבר בשדה התעופה בקייב המתינו להם הסעה ומלווה שליוו אותם במשך שהותם בימים הבאים. בשבת הם שהו באווירה מרוממת בעיירת מז'יבוז' במלון מפואר ע"י ציונו של הבעש"ט הקדוש כשחזקי לא מפסיק לבקש להגיע כבר לאומן.

ביום ראשון לאחר נסיעה קצרה חזקי ומשפחתו הגיעו לאומן והנה הגיע הרגע המיוחל חזקי נכנס בשמחה לציונו הקדוש של ר' נחמן באומן כאשר בכניסה חזקי כבר לא יכל להסתיר את ההתרגשות הרבה האופפת אותו ומעינו זלגה דמעה חמה, דמעה של הגשמת חלום, חזקי אמר בהתרגשות רבה יחד עם אביו את כל התיקון הכללי ולאחר מכן התפלל על משפחתו, על כל המסייעים לטיסה ועל כל כלל ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.