כך מתכוננים לשחרור הרב פינטו:"ברוך הבא כבוד הרב" – הלו"ז המלא

התרגשות שיא פוקדת את קהילת 'שובה ישראל' קהילתו של רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט״א לקראת יציאתו ממרכז הרפואי כבר בשבוע הבא. הלו"ז המלא של החגיגות.

תכונה והתרגשות במוסדות שובה ישראל לקראת שחרורו של הרב  יאשיהו פינטו, שמשתחרר מהמרכז הרפואי שב"ס, ביום רביעי בשבוע הבא, לאחר שריצה שנה  מעונשו.

בחמישי הבא מתוכננת קבלת פנים המונית בישיבת ׳שובה ישראל׳ באשדוד. החסידים כבר הכינו מבעוד מועד שלטי ענק, וכן שכרו אולמות מיוחדים בהם יערכו החגיגות.

"האדמו"ר פינטו בא לעיר- אור זרוע לצדיק ולישרי לב שמחה",  התנוסס שלט ענק על אחד המוסדות.  אחד החסידים מספר  ל'קוקר' על ההכנות,"הרב פינטו ימסור שיעור בעוד כמה ימים, הקהילה בהתרגשות גדולה".

 

 

ביום רביעי, מיד עם יציאתו של הרב פינטו מתוכננת נסיעה המונית של תלמידיו וחסידיו של הרב לציונו של רבי שמעון בר יוחאי, שם תתקיים תפילה מיוחדת בהשתתפותו של רבה של קהילת שובו ישראל. כמו כן,  יתקיים אירוע של הכנסת ספר תורה. עשרות אוטובוסים הושכרו לטובת האירוע, ואף אולם גדול ותזמורת, על מנת לקיים סעודה גדולה לאחר השתטחות על ציון הרשב״י והכנסת ספר תורה.

למחרת, ביום חמישי בערב יתקיים כנס גדול רב משתתפים, בישיבת שובה ישראל באשדוד, בה צפוי הרב פינטו למסור את השיעור תורה המסורתי השבועי הקבוע. מאחר וכל חסידיו של הרב המייחלים ומשתוקקים כבר לראותו, צפויים להגיע בהמוניהם, נערכת בקהילה היערכות והפקה מיוחדת עם אוהל ענק שיוצב בכניסה לישיבה, על מנת להכיל את אלפי חסידיו של האדמו״ר.

 

גולת הכותרת ברצף האירועים המתוכננים, הנו המסע המופלא והקדוש לבולגריה, לציונו של רבי אליעזר פאפו זצוק״ל בעל הפלא יועץ, הצפוי להתקיים ביום 20/2/17 ואלפים רבים מחסידיו של הרב פינטו, הן מהארץ והן מחו״ל, יצאו ויתלוו לרבם הנערץ לטיסת הישועה והגאולה.

 

לדברי חסידיו,  אלפים מחסידיו צפויים להשתתף במסע המקודש לבולגריה, מהווה אחד מן האירועים המרכזיים המאפיינים את הקהילה במהלך 12 השנים האחרונות.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.