כך נחשף המטריד: "אישה אמיצה שברה שתיקה"

רחלי רושגולד מ'לא תשתוק' מגוללת בשיחה ל'אקטואליק' על פרטי הפרשה, "הוא מנוול שאין כמותו, הן מסכנות ואומללות שעולמן חרב עליהן".

הפרשה שמזעזעת את הציבור החרדי: חרדי תושב ירושלים בן 30, בעל משרד תקשורת שהעסיק נשים, נעצר בחשד שהטריד נשים חרדיות שהעסיק וביצע בהן את זממו.

בית המשפט האריך היום (שני) את מעצרו בחמישה ימים. עד כה שש נשים הגישו תלונות נגד האיש. לאחרונה נסגר המשרד בגלל פשיטת רגל ומאז הועסק האיש כמנהל סמינר לבנות בכיתות א'-ח'.

עורך דינו אריאל עטרי, הדף את הטענות כביכול הוא הטריד אותן,"ראשית כל, מדובר בצעירות לא נשואות, הוא לא איים על אף אחת", טען להגנתו עורך הדין. בדיון זה היה שלוש נשים, בהודעה לתקשורת זה צמח להיות עשרות נשים. זה אומר משהו על מידת האמינות".

הכל החל, כאשר אשה חרדית שהוטרדה פנתה לעמותת "לא תשתוק", וטענה כי החשוד פגע בה ובנשים שונות שהועסקו במשרדו בתקופות שונות.

רחלי רושגולד, שמנהלת את "לא תשתוק" יחד עם צביקי פליישמן ואביגיל קרלינסקי , מגוללת בשיחה ל'אקטואליק' את פרטי הפרשה, "קיבלת תלונה מאחת הנשים שהוטרדו, העבודה שלי הייתה לשכנע אותה שתדבר עם רב, וכך גם עם יתר הנשים, כל אחת בעבודה מולה. לדבריה, "המשטרה הייתה מדהימה", היא חילקה שבחים למשטרה על הטיפול היעיל והמקצועי "הגענו למפקד בכיר הוא טיפל בצורה מקצועית ובצורה רגישה"..

רחלי רושגולד צילום מסך ערוץ 10

על דבריו של עורך הדין כי 'איש העסקים לא התעלל בנשים נשואות', השיבה רושגולד, "זה שקר", וכינתה את החשוד "מנוול".

"שום מקרה לא היה בהסכמה, אף אחת מהנשים לא רצתה בזה. הן מסכנות ואומללות שעולמן חרב עליהן", "אחת המתלוננות התייעצה עם האדמו"ר של אחת החסידות המוכרות בבירה, שנתן את ברכתו לפנות למשטרה".

ל'אקטואליק' נודע כי הנשים מקבלות סיוע ותמיכה מהשירות הפסיכולוגי של עיריית ירושלים, וכי בעליהם תומכים בהן ומסייעים להן להתמודד עם הטראומה שחוו.

בהודעת המשטרה נאמר כי החשוד פעל בדרכי עורמה ותחכום בכך שפעל להעצים אותן וליצור הערצה כלפיו ובכך יצר מעין תלות במעמדו וביכולתו לקדמן ולשלב אותן בפרוייקטים ניהוליים במשרדו , ובשלב הזה, עפ"י החשד ,פגע בהן באופן חמור.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סוטים אלו והצורך בניתוקם מהחברה ומעקב לאחר השחרור

  מכיון שאת שיטת עבודתו אני מכיר,
  ונפגעי שיטה זו אני גם מכיר,
  אני נוטה להאמין לנשים,
  ואם זה יוכח,
  אני ממליץ לא רק להכניסו לשנים רבות ככל האפשר,
  אלא גם לאחר שחרורו,
  לעקוב אחר מעשיו כי טיפוסים אלו יש בהם צורך נפשי (מעוות) להמשיך בשליֹטה זו,
  ולכן חייב מעקב לאחר הכלא!.

  יצחק |
  הגב
  • המשטרה זוכה למחמאות ! בודאי כשמדובר בחרדים ,למה לא ?

   כשצריך אותם בדברים אחרים – לא מקבלים כלום
   אבל לתפוס סוטה חרדי -זה הכיף שלהם

   מפוקחת |
   הגב
 2. אלכס

  כול הכבוד לגברת . רחלי . מדובר באנשים רשעים שאין להם חלק בישראל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב