כך נלחמו חברי הכנסת בעייפות • תיעוד

שיחות מסדרון, צילומים ו…צוות מוזיקלי: כך העבירו החכי"ם את הלילה הלבן במשכן. פניה העייפים של הכנסת – תיעוד מיוחד

פניה העייפים של הכנסת: הקואליציה הצרה צלחה הלילה מבחן נוסף כאשר המליאה אישרה ברוב דחוק את מתווה התקציב השנתי – זאת באמצעות משיכת זמן ע"י אריה דרעי. אלא שעד אז נאלצו החכי"ם המוטשים להישאר במשכן ולשמור על עירנות גם בשעות הקטנות של הלילה. איך הם עשו את זה? צפו בתיעוד המשעשע

כך לדוגמא ח"כ סתיו שפיר מצאה פסנתר בבניין המליאה וניגנה להנאתה. ח"כ שי פירון מיש עתיד שחלף במקום צילם את המאורע וגם סיפק קולות רקע. ח"כ שפיר העלתה את התיעוד לעמוד הפייבוק שלה וכתבה: "אי שם בכנסת בשלוש וחצי בלילה, כשסוף ההצבעות במליאה עוד לא נראה באופק – גיליתי דרך נפלאה להתעורר…שותף לפשע, מוסיקאי מוכשר וצלם: ח"כ שי פירון".

ח"כ אראל מרגלית (המחנה הציוני) הצטלם עם יו"ר הקואליציה צחי הנגבי לאחר הרגעים הדרמטיים. "קול אחד היה חסר לנו באופוזיציה כדי לעצור את תהליך התקציב באמצע הלילה. שיהיה לילה טוב ובוקר טוב בקרוב", צייץ מרגלית לאחר מכן.

ואילו ח"כ נאוה בוקר (הליכוד) סיכמה את הסאגה: "כנסת ישראל, ירושלים. השעה ארבע לפנות בוקר, עייפים ומותשים, רק כעת סיימנו את ההצבעות על החוקים במליאה לאחר שנאלצנו להאזין במשך שעות ארוכות לנאומיהם של חברי האופוזיציה ולהסתייגויות המגוחכות שלהם שנועדו למשוך זמן ולהתיש את הקואליציה" – כתבה בוקר בעמו הפייבוק שלה.

בוקר הוסיפה: "לא חבל על זמן יקר כל כך שיכולנו לתעל לטובת עבודה ציבורית ?! נאלצנו להישאר במשכן ולהקשיב לדיבורי סרק כאשר התוצאה ידועה מראש. חבל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.